Arabian Nights videoslotiga võideti taaskord jackpot

Arabian Nights 2 miljoniline jackpot

Sellel nädalal võitis õnnelik mängija 2.2 miljonit eurot Net Entertainment'i jackpotimängus Arabian Nights. Hetkel on veel teadmata, kellele ja millises kasiinos suurvõit loositi. Arabian Nights jackpot makstakse keskmiselt välja igal neljandal kuul, ent seekordse jackpot väljamängimiseks kulus suisa üheksa kuud.Kuidas võita tasuta jackpot?

Võida jackpot Pafi Mega Fortune Dreams mängus

Net Entertainment'i jackpotimäng Mega Fortune Dreams on läinud Guinessi maailmarekordite raamatusse, kui Soome päritolu keskealine mees pea 18 miljonit eurot võitis. Kasiinomaailmas tekitasid õhinat ka lood Norra tudengist, kes paar aastat hiljem 11,7 miljonit eurot enda taskusse keerutas.

Jahi Mega Fortune Dreams jackpotti Pafi veebikasiinos, kus saad konto avades 100€ boonust. Boonuse saamiseks tuleb esimesel sissemaksel kasutada Pafi boonuskoodi BONUS100. Tasuta rahaga saad oma õnne proovile panna ka Hall of Gods jackpoti mängus. Kui sulle piisab aga tavapärastest suurvõitudest, siis saad keerutada uue Pafi kasutajana 100 tasuta spinniga Rabbit in The Hat mängus. Pärast esimest sissemakset ootavad sind tasuta spinnid automaatselt. Ava konto SIIT.

Võida OlyBetis Mega Moolah jackpot

Liitu OlyBeti kasiinoga SIIN ja võida 7 miljoni eurone jackpot täiesti tasuta. Nimelt saavad kõik kasiinoga liitujaid tasuta 10€, millega on võimalik keerutada lisaks teistele mängudele ka Microgaming'u Mega Moolah jackpoti mängus. Kasuta konto avamisel boonuskoodi TASUTA10 ning raha laekub automaatselt sinu kontole ilma, et peaksid tegema sissemakse.

Tutvu siit teiste NetEnt'i mängudega

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...