Pakkumine on lõppenud

Kogu Pafis Ariana slotikal mängides saavutusi ja saa tasuta spinne


Võida saavutustega 620 tasuta spinni

Pafis on saadaval uus videoslot Ariana. Selle puhul kingib kasiino saavutuste eest kuni 620 tasuta spinni. Lihtsalt logi oma Pafi kontole, mängi mänguautomaadil Ariana ning vabasta saavutusi kogudes etteantud sümbolite kolmikuid, nelikuid ja viisikuid.Kuidas osaleda?

  • Logi oma Pafi kontole
  • Ava Ariana videoslot
  • Kogu saavutusi

Saavutuste väärtused

Siit tabelist leiad saavutuste väärtused.

Vaata siit Ariana saavutuste väärtuste tabelit

Sul ei ole veel Pafi kontot?

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100 euro suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

AVA ARIANA SIIT


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...