Pakkumine on lõppenud

Teeni Ariana slotikal saavutusi ja võida vägevaid auhindu


Arianaga saad 185 priid spinni ja enda osa 10 000 eurost

Liitu Ariana veealuste seiklustega ning võida kuni 185 tasuta keerutust ning enda osa 10 000-eurosest auhinnafondist. Sinu ülesandeks on vabastada saavutusi kas arvutis või mobiilis Ariana slotikal mängides. Auhindu saad vastavalt sellele, milliseid sümboleid sa vabastanud oled.Kuidas see toimib?

  • Logi oma kontole
  • Registreeru kampaaniale
  • Mängi Ariana slotika kuni 20. maini
  • Saavutuste vabastamiseks saa võiduliinile 3, 4 ja 5 ühesugust sümbolit
  • Kui teenid saavutuse, muutub sümbol maksetabelis kuldseks

Kampaanialehel leiad 'Opt-in' nupu. Sisesta sinna oma kasutajanimi, vajuta nupule ja hakka saavutusi vabastama. Palun veendu, et kirjutad oma kasutajanime korrektselt. Kui see on valesti kirjutatud, siis pole võimalik auhindadu saada.

Kui sul pole kontot, ootab sind tervitusboonus

Unibet tervitab oma uusi kliente tervitusboonusega, milleks on kuni 100-eurose esimese sissemakse duubeldamine ning tasuta keerutused. Registreeritud kasutajana on sul iga päev võimalus osa saada kasiino turniiridest, nautida lojaalsusboonuseid ja regulaarseid pakkumisi.

LIITU UNIBETIGA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...