Pakkumine on lõppenud

Astu troonide mängu 80 tasuta spinniga

Kuningad ja kuningannad, rüütlid ja vabamehed, valelikud ja õilsad – kõik nad on kistud mängu troonide eest ning nüüd võid ka sina sellest Maria kasiinos osa võtta. Nimelt on saabunud uus slot - Game of Thrones - 243 võidukombinatsiooni ja 15 reaga versioon mis tähendab, et me räägime suisa kahest troonide mängust.

Kuidas saada tasuta spinne?

Esmalt tuleb sul hakata mariakaks või logida olemasoleva kontoga kasiinosse ning valida oma lemmik. Seejärel naudi, kas ühte või mõlemat videoslott kokku 50 euro eest päevas ja saa tervelt 20 tasuta spinni 15-realises Game of Thrones slotis. Minimaalselt tuleb sul teha ühe rea kohta 15-sendine panus.Nii on sul võimalus teenida kuni 80 priid keerutust ja mis veelgi parem on see, et oma teenitud võidud saad kohe ka rahana välja võtta. Sul ei ole läbimängimise kohtustust.

Kampaania toimub 1. kuni 4. detsembrini 2014.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...