Pakkumine on lõppenud

Riskivabad panused

ATP FINAALID 2019 - 15€ riskivabade panustena Optibetilt

Tennisehooaja viimane suurturniir on käimas ja selle raames pakub Optibet spordiennustajatele võimalust saada üks riskivaba panus iga päev. Ning lisaks saab ühe riskivaba panuse juba kõigest sissemakse tegemise eest.


€ 30 läbimängimise nõudeta boonus.

Kampaania kestab 10. novembrist kuni 17. novembrini.

Kuidas saada riskivabu panuseid?

  • Esimese 5€ riskivaba panuse saamiseks tee sissemakse kasutades Optibeti boonuskoodi ATP. Sissemakse peab olema vähemalt 20€.
  • Panusta ATP mängudele vähemalt päevas 50 euro eest ja saad veel ühe 10 eurose riskivaba panuse lisaks.
  • Kampaaniaperioodil on sul võimalik 10 eurone riskivaba panus saada iga päev, seda muidugi eeldusel, et täidad 50 eurose panustamise nõude.
  • Kui täidad panustamise nõuded kõigil kampaaniapäevadel, siis antakse sulle lisaks veel üks 25€ suurune riskivaba panus.
  • Panustamise nõude täitmisel lähevad arvesse vaid panused, mis on tehtud koefitsiendiga 1.3 või rohkem.

Liitu Optibetiga

 

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...