Pakkumine on lõppenud

Austraalia lahtiste riskivabad panused

90€ eest riskivabu panuseid Austraalia lahtistelt

Optibet pakub sulle Suure Slämmi turniiri puhul võimaluse saada kuni 90€ eest riskivabu panuseid. Riskivabade panuste saamisel on kaks tingimust – esiteks tuleb teha sissemakse kasutades Optibeti boonuskoodi, ning teiseks tuleb kindla summa eest panustada.


€ 30 läbimängimise nõudeta boonus.

Kuidas riskivabu panuseid saada?

  • Riskivabade panuste saamise esimeseks eelduseks on sinu vähemalt 20€ sissemakse Optibeti boonuskoodiga AUS20.
  • Seejärel on sul vaja päeva jooksul teha üksikpanuseid vähemalt 75€ eest tennisesündmustele, mille koefitsient on vähemalt 1.3.
  • Tasuta panuseid antakse progresseeruvalt, ehk siis kui teed 75 euro eest panuseid ühel päeval, saad ühe 5€ riskivaba panuse. Kui sa aga teed kaks päeva järjest piisavalt panuseid, saad juba 2x5€ riskivaba panust, ning kolmandal päeval samast loogikast lähtuvalt juba 3x5€ riskivaba panust. Pärast kolmandat päeva riskivabade panuste arv progresseeruvalt enam ei kasva.
  • Juhul kui su 75-euro panustamise päevad katkevad, ehk siis näiteks kui sa kolmandal päeval ei tee vähemalt 75 euro eest panuseid, siis algab kõik jälle otsast peale.
  • Maksimaalselt on võimalik igal ennustajal saada antud kampaanias 90 euro eest riskivabu panuseid. Seda juhul, kui kõikide kampaaniapäevade jooksul täidetakse panustamisnõuded.

Riskivabade panustega ennustuste tegemisel võib maksimaalne koefitsient olla 5.0, ning need tuleb ära kasutada samal päeval, millal sa need endale said. Samuti saab riskivabu panuseid kasutada vaid üksikpanuste tegemiseks.

Riskivaba panuse kaotamisel tagastatakse raha sinu kontole pärisrahana, millel ei ole läbimängimise nõuet.

Antud kampania kestab 20. jaanuarist kuni 26. jaanuari südaööni.

Liitu Optibetiga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...