Pakkumine on lõppenud

Grand slam ennustusvõistlus

Austraalia lahtiste ennustusvõistlus Unibetis – võitjale 10 000 €

Austraalia lahtised meistrivõistlused tennises, ehk üks tuntumatest suure slämmi turniiridest on juba mõni päev käinud, ja selle turniiri puhul on Unibetis käimas 50 000 € auhinnafondiga ennustusvõistlus.


€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Sellest tennise ennustusvõistlusest osa võtmiseks ja auhinnalisele kohale jõudmiseks on sul vaja võimalikult palju kõrge koefitsiendiga ennustusi täppi panna, kuna iga võitnud ennustuse eest saada sa punkte ja mida suurem on võitnud sündmuse koefitsient, seda rohkem edetabeli punkte saad.

Kuidas kampaanias osaleda? 

  • Kui sul veel Unibeti kontot ei ole, loo see siin.
  • Mine Unibeti kampaaniate lehele ja Registreeru pakkumisele.
  • Tee panuseid Austraalia lahtistele, ise valid ka tahad teha mängueelseid või siis hoopis live panuseid, või miks mitte mõlemaid. Samuti võid teha nii üksikpanuseid, kombopanuseid kui ka süsteempanuseid – seda vähemalt seni, kuni valikutes on ainult Austraalia lahtiste mängud.
  • Iga võidu eest saad punkte, millest lähtuvalt pannakse paika ka sinu koht edetabelis. Sinu panuse minimaalne koefitsient punktide saamiseks peab olema 1.40. Edetabeli punkte antakse vastavalt järgmisele valemile: (Panustatud summa) x (Ennustuste arv sedelil) x (ennustussedeli kohukoefitsent).

    Näiteks kui sa teed 1 eurose 1.5 koefitsiendiga üksikpanuse, siis võidu korral saad sa 1.5 punkti. Kui sa aga teed näiteks 1 eurose mitmikpanuse, milles on kolm ennustust kogukoefitsiendiga 5.0, siis saad sellest valemist lähtuvalt 1x3x5 punkti, ehk 15 punkti. Kindlasti ei tohiks aga ära unustada, et punkte toovad vaid võitnud panused, ja mitmikpanustega on küll võimalik saada palju punkte, kuid nende võitmine on alati ebatõenäolisem.
  • Pakkumine on aktiivne alates 20. jaanuarist kuni finaali lõpuni 2. veebruaril.
  • Edetabelit uuendatakse iga päev kell 17.00, ning võitjad tehakse teatavaks hiljemalt võitude väljamaksmise ajaks, milleks on hiljemalt 5. veebruar kell 19:00.

Selle ennustusvõistluse auhinnafondi suurus on 50 000 €, ning see jagatakse järgmiselt:

Koht edetabelis Auhind
1 10 000 €
2 7 500 €
3 5 000 €
4 2 500 €
5 1 000 €
6-10 500 €
11-50 250 €
51-100 100 €
101-250 50 €

Liitu Grand Slam ennustusvõistlusega siin
 

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...