Pakkumine on lõppenud

Avasta Jurassic Park ja võida 100 eurot boonusraha

Kas sa oled valmis minema ajas tagasi? Miljoneid aastaid - selleks, et avastada dinosauruste radasid ja seista silmitsi T-Rex-iga. Kui jah, siis annab OlyBet sulle suurepärase võimaluse nautida uut slotimängu Jurassic Park maksimaalselt.

Kui mängid vähemalt ühe korra 3-eurose pärisraha panusega, osaled boonusraha loosimises. Kampaanias on kokku 8 võitjat, kelle OlyBet'i kontole kantakse €100 boonusraha. Selleks, et kampaanias osaleda, tuleb sul end OlyBeti kasutajaks registreerida või logida kasiinosse juba olemasoleva kontoga ning hakata mängima.

Kampaania kestab 8.-17. august 2014. Võitjad loositakse välja 11.08, 13.08, 15.08 ja 18.08.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...