Avasta mobiilne Unibet

Lae alla Unibet mobiiliäpid ja naudi suurepäraseid funktsioone, mis muudavad spordisündmustele kaasa elamise ja panustamise veelgi mugavamaks ja pokkeri mängimise meelelahutuslikumaks.

Unibeti ennustuse äppid

Spordiennustuse äpp Unibet PRO, millega saad kiirelt, turvaliselt ja mugavalt oma panustada, ligipääsu suurimate spordisündmuste parimatele koefidele, striimida aastas mobiiliga rohkem kui 10 000 sündmust, ennustada nii mängueelselt kui ka live'is selle ajal ning võtta vastu tähtsate mängude kohta teavitusi.

Jalgpalli Statistika Keskuse äppiga oled kursis lemmikute Euroopa meeskondades, liigades ja turniiridel toimuvada, saad salvestada lemmikmeeskonnad oma isiklikule seinale, võtta vastu mängude raporteid, meeskondade rivistusi ja head-to-head statistikat. Samuti saad võistluskalendrist jälgida tulevasi mänge ja hoida sündmustel ja tulemustel Facebookis ja Twitteris silm peal.

Spordi TV Kava äppiga ei tule sul enam ühtegi mängu maha magada. Sellega näed värskeid koefe kõikidele mängudele, mida näidatakse, samuti Unibeti otseülekandeid. Lisaks saad lihtsalt kutsuda oma sõpru läbi Facebooki ja Twitteri mänge vaatama.

Tennis Livescore äpp annab sulle võimaluse reaalajas selle ala suurimaid mänge ja sündmusi jälgida. Selle äpiga saad lisada lemmikmängijad oma isiklikule seinale, et saaksid kiiremini kuvada tema statistikat, jälgida mängijate profiile, ATP ja WTA tabelikohti ja turniiri ülevaadet. Lisaks jõuavad sinuni võistluste detailsed raportid ja head-to-head statistika. Tennise kalendrist näeb kõiki algavaid tenniselahinguid ja sündmusi.

Unibet pokkeri äppid

Unibetis on ka Pokkeri äpp, millega on meelelahutus vaid sõrmeliigutuse kaugusel. Pokkeri äppiga leiad oma lemmikmängud kerge vaevada,, selle graafika on kaasaegne ja kasutajaliides sujuv. Äppist leiad laialdase valiku pakkumisi, mida pidevalt uuendatakse. Lisaks saad näiteks kuni kolm korda päevas oma avatari muuta ja osa 40 erinevast achievement'ist.

Proovi neid äppe juba kohe aadressil m.unibet.ee. Sinu kasutajanimi ja parool kehtivad nii mobiilil kui ka äppidel. Seega saad mängida, ükskõik, kus oled.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...