Detsembris toimuvad Baltikumi meistrivõistlused online-pokkeris

Triobet korraldab 10.-12. detsembril iga-aastased Balti meistrivõistlused online-pokkeris (BOC), mille raames viiakse läbi kaheksa turniiri, valdavalt 55-eurose osalustasuga. Kõik turniirid on kas garanteeritud või lisatud auhinnafondiga.

Kavva kuulub lisaks põhiturniirile ka näiteks naiste -ja seeniorite turniir ning osaleda võivad mängijad vaid Eestist, Lätist ja Leedust.

Online-pokkeri Balti meistrivõistluste satelliidid

Alates tänasest algavad garanteeritud piletitega online-satelliidid, mille osalustasud on vahemikus €1,10-€11 ning need toimuvad igal päeval. Kokku leiab online-kvalifikatsiooni käigus omaniku üle 150 pileti.

Eelnevatel aastatel on BOC-il domineerinud peamiselt Eesti pokkerimängijad nagu Janar Kiivramees, Madis Ormisson, Alexey Filippov ning Rainer Roomet.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...