Barber Shop – võta järjekorda ja keeruta

Kas sa oled kunagi käinud mõnes klassikalises New Yorgi barber-shop'is pooleks tunniks habet ajamas? Arvestades koduse masinavärgi ajastust ja elektrilisi mugavaid vahendeid, siis ilmselt mitte. Sellegipoolest soovitame võtta ette üks mõnus ajarännak ja käia ära tõelises – küll digitaalses – slotimängu Barber Shop'is kasvõi kordki elus.

Mänguinfo

Mehed on Barber Shop'i ootejärjekorda reastunud, et nende habemed saaks mugavalt aetud. Selline on uus Rootsi mängutootja Thunderkick'i slotimäng, millel on 5 rulli ja 25 mängurida, multifilmi graafika ja lihtsad animatsioonid.

Rullid: 5
Mänguread: 25
Progressiivne: Ei
Wild-sümbolid: Ei
Scatter-sümbolid: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Minimaalne panus: 0, 10 eurot
Maksimaalne panus: 100 eurot

Mängu rullidel on mitmesugused habemes mehed ootamas oma korda sugemiseks, samuti valik hooldutarvikud. Mängu juures on tõeliselt lahe see, et võidukombinatsioonis on needsamad mehed ilma habemeta.

Sümbolid ja võidud

Sellel slotil on erilahendused nagu näiteks taaskeerutused, tasuta spinnid ja innovaatiline Inwinity Spin, mis tähendab, et mäng keerutab seni, kuni võidad. Seega kasvatavad need spetsiaalsed rakendused oluliselt sinu võimalusi suuremat võitu tabada.

Võidukombinatsioon formuleerub vähemalt kolmest samasugusest sümbolist, mis peatuvad ekraanil ja jäävad sinna seisma seni, kuni teised sümbolid uuesti keerutavad ja annavad veelgi enam lootust suuremaks ja paremaks võiduks. Mistahes sümbol samast kategooriast aktiveerib taaskordse spinni ja seda nii kaua, kuni rohkem pole võimalik võita või kõik rullid on täidetud lukustatud sümbolitega.

Mängus on ka scatter-sümbolid. Kui tabad vähemalt 5 boonussümbolit rullidel hajutatult, siis võidad tasuta keerutusi kasvavate kordajatega. Esmalt on sinu 10 tasuta keerutust ja iga lisa boonussümbol garanteerib sulle veel lisaks 2 tasuta spinni. Nii kuni maksimaalse 30ni. Iga taaskordse keerutused tasuta spinnide ringis kasvab kordajada ühe kaupa kuni viiekordseks.

Mängus on ka innovaatiline Inwinity Spin, mis saab ekraanile ilmuda vaid tasuta keerutuste ringis ja siis, kui kõik spinnid on keerutatud, saad sa limiteerimata koguses tasuta keerutusi seni kuni võidad.

Kokkuvõte

Thunderkick on küll uus tulija mängutootjate turul, ent see-eest äärmiselt perspektiivikas. Me oleme absoluutselt veendunud, et õige peatselt leiab Thunderkicki mänge lisaks Unibetile ja Maria kasiinole ka teistest veebikasiinodest. Kui sulle meeldivad lihtsad mängud ja helded boonusfunktsioonid, siis proovi Barber Shop kindlasti järele.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...