Beetle Frenzy
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : n/a
Min panus : n/a
Võiduliine : n/a
Rullikute arv : n/a
Hinnang: 5.0 / 5

Beetle Frenzy - putukate ja mardikatega võitude järele

Beetle Frenzy on lõbusalt lilleline videoslot, millel on üheksa rullikut ja viis mänguliini. Tegu on Net Entertainment'i mänguga, millel on asendus- ja hajussümbol ning kolm boonusmängu.

Mängust lähemalt

Beetle Frenzy on mitmete lisafunktsioonide ja animeeritud videoslot, mis hoolimata püüdlusest olla innovaatiline, on pigem siiski klassikaline mäng, milles põrnikad, mardikad ja lepatriinud häid võite toovad. Mängule lisavad parajalt autentsust taustal olevad kunstpalmid ja putuka-suminaga heliefektid.

Mängu asendussümboliks on jaanimardikas ning hajussümboliks on kuldne õun. Kui sinu ekraanile ilmub üheksa kuldset õuna, korrutatakse sinu võidud 400-kordse kordajaga. Beetle Frenzy slotil on kolm boonusmängu - Lucky Spin, Flower Frenzy ja Bug Collector.

Tootja: Net Entertainment
Rullikuid: 9
Mänguliine: 5
Müntide väärtused: 0.10-25
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Ei
Kordaja: Ei
Asendussümbol: Jah
Hajussümbol: Jah
Kordaja: Jah
Progresiivne: Jah
Jackpot: 500 münti
Teoreetiline tagasimakse: 94 %

Beetle Frenzy pakub mängijale võimalust valida 5 erineva mündiväärtuse vahel: 10st eurosendist kuni 5 euroni. Samuti võib valida 5 panustamistaseme vahel, seega saab mängida väga erinevate panustega. Kui minimaalne panus on 10 eurosenti, siis maksimaalne panus koos maksimaalse panustamistasemega, on lausa 25 eurot!

Nende kasiinodes saad slotti proovida

Proovi nendes kasiinodes Beetle Frenzy videoslotti kas ajaviiteks või soovi korral pärisraha peale mängides.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 555 boonus ja 155 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Boonusmängud

Flower Frenzy

Kolm sama värvi lille sümbolit panustatud mängureal käivitavad antud boonusmängu. Ühe keerutuse kohta on võimalik võita mitu boonusmängu

Lucky Spins

See boonusmäng kujutab endast üht lisakeerutust selle järel, kui oled tabanud nelja identset sümbolit kõigis neljas mänguvälja nurgas. Peale nelja sümboli tabamist nurkades, jääb keskmine rullik uuesti keerlema, andes tavaliselt väikese lisavõidu.

Bug collector

Kui oled tabanud kolme klaaspurgi sümbolit panusereal, käivitub just see boonusmäng. Iga keerutuse kohta saad sa võita mitu boonusmängu. Võidetud boonusmängude arv sõltub aktiveerunud panuseridadest. Purgimäng lõppeb siis, kui valid purgi, mille sümboliks on 'exit'. Selle lõppedes suunatakse sind tagasi põhimängu.

Kõik Beetle Frenzy boonusmängud on meelelahutuslikust vaatepunktist hästi välja kukkunud ning pakuvad värskust oma varieeruvusega muidu klassikalise mängukäigu vahele.

Kokkuvõte

Beetle Frenzy puhul on ilmselt nii mõnegi mängija jaoks tegu veidi igava slotiga - selle graafika ja heli on üsna lihtsad, kohati ehk isegi häirivad, ent kogu eelneva teevad tasa sloti erilahendused.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...