Riskivaba panus e-spordi jaoks

5€ Riskivaba e-spordi panus iga nädal

Betsafe pakub e-spordi fännidele iga nädal võimaluse saada tasuta 5€ riskivaba panus. Selle saamiseks ei ole sul vaja teha midagi muud kui lihtsalt iga nädal liituda selle kampaaniaga. Eraldi sissemakseid või boonuskoode või midaiganes muud vaja ei ole.


Betsafe Sport € 100 boonus.

|


Ainuke piirang tasuta panuse kasutamisel on see, et seda tuleb tingimata kasutada panustamiseks e-spordile. Lisaks tuleks veel meelde jätta, et see riskivaba panus tuleb ära kasutada ühe korraga, ehk siis mitme erineva panuse vahel seda jagada ei saa, ning see riskivaba panus tuleb ära kasutada 7 päeva jooksul pärast selle saamist. Panustada võib nii tavapärastele e-spordi sündmustele kui ka juba käimas olevatele mängudele.

Riskivaba panuse tingimused ja muu info

Lisaks eelmainitule tuleks ära mainida ka see, et panuse tegemiseks peab sul kontol olema vähemalt 5€. Ehk siis kuigi see panus on riskivaba, ja kaotuse korral saad sa selle raha tagasi, peab sul panuse tegemiseks siiski enda kontol raha olema. Panuse kaotamisel kantakse raha sinu kontole pärisrahas, ehk siis läbimängimise nõuded puuduvad. Panuse võidu korral kehtib aga sinu netovõidule (võit miinus panuse summa) kolmekordne läbimängimise kohustus vähemalt 1.5 koefitsiendiga. Ja see läbimängimine tuleb ära teha maksimaalselt kahe nädala jooksul.

Panustamise ajal saad soovi korral kõiki e-spordi sündmusi jälgida ka twitch.tv vahendusel.

Järgmised e-spordi sündmused, millele panustada on võimalik:

  • 02.10-10.11 - 2019 World Championship, League of Legends
  • 08.10-18.11 - ESL Pro League Season 10, CS:GO
  • 18.10-20.10 - DreamHack Rotterdam, CS:GO, DOTA2
  • 21.10-27.10 - StarSeries i-League Season 8, CS:GO
  • 25.10-27.10 - ESL ONE Hamburg 2019, DOTA 2
  • 24.10-01.11 - 2019 WCS Global Finals, Starcraft 2

Panusta Betsafe’is e-spordile!


Eestikasiino.com