Pakkumine on lõppenud

Betsafe spordikampaania

Kuni 70€ eest riskivabu panuseid

Panustades sellel nädalal spordile, on sul Betsafe'ist võimalik saada kuni 70€ eest riskivabu panuseid. Riskivabade panuste saamiseks on vaja nädala jooksul panustada minimaalselt 100 euro eest. Kampaania kestab kuni 1. detsembri südaööni.


€ 100 boonus.

Kuidas riskivabu panuseid saada?

  • Liitu Betsafe kasiinoga – kui sul veel Betsafe'is kontot ei ole. Kuna tegemist ei ole tingimata uue mängija boonusega, siis pakkumisest on võimalik osa võtta ka vanadel mängijatel.
  • Mine Betsafe kampaaniate lehele ning liitu „Sinu Sport, Sinu Raha” kampaaniaga.
  • Panusta mistahes spordialadele minimaalse koefitsiendiga 1.5 vähemalt 100 euro eest, ja saad selle eest järgmisel nädalal ühe 10 eurose tasuta panuse. Tehes aga nädala jooksul rohkem panuseid, on sul võimalik saada kuni 70 euro eest tasuta panused. Täpsemad nõuded panuste saamiseks on välja toodud järgnevas tabelis:

Erinevad tasuta panuste tasemed

Panuste summa Riskivabu panuseid
100–149 € 10 € riskivaba panus 
150–199 € 15 € riskivaba panus 
200–299 € 20 € riskivaba panus 
300–399 € 30 € riskivaba panus 
400–499 € 40 € riskivaba panus
500€ ja enam 50 € riskivaba panus

Kui sa panustad nädala jooksul vähemalt 300 euro eest ja teinud mõne panuse igal päeval (ehk siis seitsmel päeval järjest, esmaspäevast pühapäevani), saad lisaks veel ühe 20 € riskivaba panuse.

Muu oluline kampaaniaga seotud info

  • Iga kampaanianädal kestab esmaspäeval kell 1.59st kuni järgmise esmaspäeva sama kellaajani.
  • Panustamise nõudeid täidavad nii matšieelsed panused kui ka live-panused, eeldusel et need on tehtud koefitsiendiga, mis on vähemalt 1.5.
  • Teenitud riskivabad panused jõuavad sinu kontole esmaspäeviti hiljemalt kell 15.00.
  • Riskivabad panused tuleb ära kasutada 7 päeva jooksul.
  • Riskivaba panuse kaotamisel kantakse panuse väärtus pärisrahas mängija kontole.
  • Riskivaba panuse võitmisel tuleb see enne välja võtmist eelnevalt 3x läbi panustada ennustades vähemalt 1.5 koefitsiendiga sündmusi. Seda tuleb teha 14 päeva jooksul.

Liitu Betsafe spordiennustusportaaliga

 

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...