Pakkumine on lõppenud

Betsafe aastavahetuse tasuta spinnid

Betsafe annab aastavahetusel kuni 100 tasuta spinni!

Aastavahetuse pidustused on kohe-kohe algamas, ja selle puhul pakub Betsafe oma mängijatele kuni 100 tasuta spinni. Tasuta spinnide saamiseks on vaja teha vaid 10 eurone sissemakse. Seejärel ava slotimäng Reel Rush 2 ning saadki hakata nautima kuni 100 tasuta spinni. Kui palju sa neid spinne täpselt tegelikult saad, see selgub juba mängu avamisel.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

See aastavahetuse kampaania kestab 31. detsember kell 18:00 kuni 1. jaanuari südaöö.

Saadud tasuta spinnid on vaja ära kasutada 24 tunni jooksul. Mis puutub läbimängimise nõuetesse, siis tasuta spinnide võitudel on vaid 1x läbimängimise nõue.

Kiirusta Betsafe kasiinosse


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...