Pakkumine on lõppenud

Betsafe Conan

100 tasuta spinni Conan™ videoslotil

Betsafe pakub kõigile mängijatele kuni 100 tasuta spinni uuel NetEnti poolt toodetud Conani videoslotil. Tasuta spinnide saamiseks on vaja teha kõigest 20 € suurune sissemakse.

Pärast kampaaniaga liitumist ja sissemakse tegemist saad olenevalt õnnest 20 kuni 100 Conan™ Videosloti tasuta spinni, mida sa saad kasutada 24 tunni jooksul.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Tasuta spinnidega võidetud raha tuleb enne väljavõtmist vaid 1x mänguautomaatidel läbi mängida ja seda tuleb teha kolme päeva jooksul. Juhul kui läbimängimise nõudeid kolme päeva jooksul ei täideta või siis tasuta spinne 24 tunni jooksul ära ei kasutata, need aeguvad.

Mängijatel, kellel juba konto olemas on, võib olla lisaks võimalus saada 5 spinni ka täiesti tasuta ja ilma läbimängimise nõudeta.

Liitu Betsafe'iga

 

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...