Pakkumine on lõppenud

Betsafe kasiinokuurort

Kasiino kuurort – Betsafe’i boonused juulis 2020

Betsafe pakub terve juulikuu jooksul mängijatele suviseid auhindu. Auhindadeks võivad olla tasuta spinnid, sissemakseboonused või näiteks boonusraha mingite läbimängimise nõuete täitmise eest.

500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Mida Betsafe’i kuurordis pakutakse?

Iga päev pakutakse sulle midagi erinevat. Mis selleks täpselt on selgub igal hommikul. Aga üldiselt pakutakse sulle Betsafe’i kuurordis erinevate väljakutsete täitmise eest tasuta spinne. Samuti on mõnel päeval võimalik saada sissemakseboonuseid ja boonusraha kindlate tingimuste täitmisel.

Kui kaua kuurort avatud on?

Betsafe’i kuurort on avatud terve juulikuu. Ehk siis 1. juuli kuni 31. juuli.

Mida Betsafe’i kuurordisse saamiseks teha tuleb?

Kuurordisse sisenemiseks on vaja kampaania lehel kuurordi pakkumisega esmalt liituda ja seejärel saad juba uurida mida sulle täna täpselt pakutakse.

Millised on kasiinokuurordi tingimused?

  • Tasuta spinnide võitudel on 1x läbimängimise nõue. Ning see tuleb ära teha kolme päeva jooksul. Vastasel korral tasuta spinnidega saadud võidud aeguvad.
  • Jackpoti mängudes tasuta spinnidega peavõitu võimalik võita ei ole.
  • Sissemakseboonuste ja boonusraha läbimängimise nõue on reeglina 20x või siis olenevalt konkreetsest pakkumisest võib see olla ka näiteks 10x kasiinos või 20x live kasiinos. Võimalik, et järgnevatel päevadel tuleb ka teistsuguste läbimängimise nõuetega pakkumisi.

Liitu Betsafe’iga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...