Pakkumine on lõppenud

Betsafe kevade spinnid

Kevade promo: Tasuta spinnid ja boonused iga päev

Betsafe kasiinos algas just kampaania nimega Spinniv Kevad, mille raames on võimalik saada erinevaid pakkumisi ja boonuseid iga päev. Tegemist on põhimõtteliselt kevadise advendikalendriga, kus iga päev on sul võimalik avastada uus ja äge pakkumine.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Milline see pakkumine täpsemalt on, oleneb juba päevast, aga saada on võimalik tasuta spinne, sissemakse boonuseid ja boonusraha. Näiteks 2. märtsi pakkumine on 100% sissemakse boonus, millel on vaid 10x läbimängimise nõue (või siis live kasiinos mängides 20x).

Kampaaniast osa võtmiseks tuleb esmalt minna Betsafe’i kampaaniate lehele, leida sealt Spinniva Kevade kampaania, ning seejärel kampaania lehel pakkumisega ka kindlasti liituma.

Antud kampaania kestab 2. märtist kuni 29. märtsi südaööni.

Kampaania täpsemad tingimused

Kõikide päevapakkumiste puhul on sarnased reeglid ja nõuded.

  • Sissemakse boonuste puhul on läbimängimise nõue 10x kasiinos või live kasiinos 20x.
  • Tasuta spinnide võidud tuleb kõik vähemalt 1x läbi mängida ja seda tuleb teha kolme päeva jooksul. Jackpotti tasuta spinnidega võita ei ole võimalik. Lisainfo ja täpsemad detailid leiad juba Betsafe’i lehelt.
  • Lisaks toimub kampaania raames ka mitmeid missioone ja väljakutseid täita, mille täpsem info on nähtav nende kampaania lehel.

Liitu Betsafe kasiinoga ja hakka spinnima!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...