Pakkumine on lõppenud

Lightning Roulette – tasuta spinnid ja 50€ live-kasiino boonus

Betsafe’is on võimalik Lightning Roulette mängu mängijatel igal nädalal saada 50 tasuta spinni ja 50€ live-kasiino boonus. Ja nii kuni 2020. aasta mai lõpuni. Selleks ei ole vaja teha muud kui lihtsalt Betsafe’i live kasiinos Lightning Roulette lauas mängida ja iga nädal sama ülesanne täita.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Kuidas kampaaniast osa võtta?

  • Kui sul veel Betsafe’i kontot ei ole, siis loo see siin.
  • Seejärel mine Betsafe’i kampaaniate/pakkumiste lehele ja leia sealt Ruletinädalate kampaania.
  • Liitu selle kampaaniaga.
  • Mängi esmaspäevast kuni neljapäevani Lightning Roulette lauas ning võida kõigile järgnevatele numbritele tehtud panused: 7, 13 ja 24.
  • Igale numbrile tehtud panuse suurus peab olema vähemalt 1€.
  • Kui sa neljapäeva õhtuks oled võitnud panuse igale kolmest numbrist (7, 13 ja 24) annab Betsafe sulle hiljemalt kell 17:00 reede õhtul 50 tasuta spinni Betsafe’i enda slotimängus Fracture ning samuti 50€ live-kasiino boonuse.

Kampaania tingimused

  • Boonusena saadud tasuta spinnid tuleb ära kasutada 24 tunni jooksul ning tasuta spinnidega saadud võidud tuleb vähemalt 1x slottidel läbi mängida.
  • Live kasiino boonusraha on vaja enne välja võtmist live kasiinos 10x läbi mängida ja seda tuleb teha maksimaalselt 14 päeva jooksul.

Liitu Betsafe’i ruletikampaaniaga!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...