Pakkumine on lõppenud

Betsafe Halloweeni kampaania

Betsafe live-kasiino missioonid - 20 000 € auhinnafond

Lisaks tasuta spinnide pakkumisele algas Betsafe'is täna ka Halloweeni live-kasiino kampaania, mille auhinnafondiks on lausa 20 000 €. Mida tuleb teha pakkumisest osa saamiseks ja millised on need live-kasiino missioonid, mida täita tuleb?


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Live-kasiino Halloweeni missioonid

Selleks, et kvalifitseeruda antud pakkumisele, on sul vaja ära teha kõik neli järgnevat missiooni.

  • 1. missioon - kogu 10 blackjacki live kasiinos. Kuigi pea kõik blackjacki lauad osalevad selles kampaanias, siis Exclusive Salon Privé Blackjacki lauas mängimine missiooni ei täida. Tõukeid, misiganes need ka ei oleks, ei arvestada, samuti on pimepanused välistatud. Lisaks võib korraga istuda vaid maksimaalselt kahel kohal.
  • 2. missioon - Mängi 20 mänguvooru Dream Catcher live kasiino mängus, miinimumpanuseks peab olema 5 eurot.
  • 3. missioon - Mängi Monopoly Live mängu ning jõua boonusvooru. See ei ole oluline, kumba boonusvooru sa jõuad, kas 2 veeretusega boonusvooru või 4 veeretusega boonusvooru. Sinu miinimumpanus peab aga olema vähemalt 2 eurot ja see kaks eurot peab olema boonuskohal. Ehk siis panustades vaid boonuskohtadele ja mõlemale boonuskohale, peab sul mõlemal boonuskohal olema vähemalt kahe euro suurune panus (ehk kokku 4 eurot). Samas peaks ära mainima, et soovituslikult peaks sul olema panused ka mitmetes teistes kohtades.
  • 4. missioon - Mängi ükspuha millises Evolution Gamingu live ruleti lauas ja saa vähemalt 2 eurose panusega NELI korda võit number 13 pealt. Ühes mängus võib panuse teha maksimaalselt 22-le erinevale numbrile. Kuigi kampaanas osalevad peaaegu kõik live ruleti lauad, siis Double Ball rulett selles kampaanias ei osale.

Muu oluline kampaania info

  • Kampaaniast osa võtmiseks pead sa kõigepealt minema Betsafe kampaaniate lehele ja seal nende live-kasiino Hirmutavate Missioonidega liituma.
  • Seejärel tee ära KÕIK mainitud missioonid ajavahemikul 31.10.2019 kell 1:01 kuni 4.11.2019 kell 00:59.
  • Auhinnafond jagatakse välja pärast kampaania lõppu ja see peaks sinu kontole jõudma hiljemalt 4. novembril kell 18.00.
  • Auhinnafond jagatakse kõikide missioonid ära teinud mängijate vahel võrdlselt.
  • Tegemist on võrgustiku kampaaniaga, ehk siis kampaanias osaleb lisaks Betsafe'ile veel päris mitu kasiinot.

Liitu Betsafe kasiinoga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...