Betsafe mobiilis

Betsafe kasiino sinu mobiilis

Betsafe kasiinos on võimalik mängida kõiki kasiinomänge ja panustada spordile täiesti äpivabalt. Betsafe’is mängimiseks ei ole sul vaja alla laadida spetsiaalseid mobiilirakendusi ning sellest hoolimata näeb Betsafe kasiino mobiilis välja väga äge. Lisaks lahedale disainile on Betsafe vaeva näinud ka väga lihtsalt navigeeritava lehe välja töötamise nimel, mistõttu on mobiili kasutades Betsafe’is mängida mõnus.

Spordiennustused mobiilist

Betsafe’i mobiili jaoks optimiseeritud spordiennustuse lehel on võimalik leida kõik sinu lemmikspordialad, millele sa panustada võid soovida. Mobiili kaudu on sul ligipääs rohkem kui 13 000 sündmusele, millele sa panustada saad. Võimalik on teha nii jalgpalli ennustusi, panna oma teadmised ja õnn proovile hokimängudele panustades või soovides spordiennustusi vahelduseks teha millelegi hoopis muule. Betsafe mobiilne spordiennustus annab sulle kõik samad võimalused nagu kasutades oma sülearvutit.


€ 100 boonus.

Ja kuigi Betsafe ei kanna üle just liiga paljusi mänge, on sul lisaks siiski võimalik mitmete mängude puhul neid Betsafe kasiino kaudu ka reaalaajas otseülekannetena üksi või koos sõpradega vaadata.

Keeruta mõnuga Betsafe’is kusiganes sa oled

Betsafe kasiinos on loomulikult võimalik mobiili kaudu mängida ka erinevatel videoslottidel, olgu nendeks siis jumalik lendhobustega (no väga tahaks neid nii nimetada) Divine Fortune slott, kõrgete peavõitude/jackpottidega Mega Fortune või Mega Fortune Dreams, või hoopis lauamängul põhinev lauamängu slott Jumanji. Videoslottidel keerutamine kasvõi bussis sihtkohta kohalejõudmist oodates võib olla päris hea meelelahutus. Muidugi vaid eeldusel, et teed seda siiski vastutustundlikult.

Palju räägitakse slottidest nagu Star Burst ja Gonzo’s Quest – tegelikult pakub aga Betsafe väga paljusid palju paremaid videoslotte mida on nendest kahest ka palju huvitavam mängida. Seega juhul kui sul parasjagu igav on ja soovid pisut kasiino mängudega oma meelt lahutada, siis proovi järele erinevaid videoslotte mida sa ehk varem näinud ei ole. Ainult nii on võimalik uusi ja sinu meeli köitvaid mänge leida.

Live kasiino kogemus otse mobiilist

Lisaks spordiennustuste tegemisele ja mänguautomaatidel keerutamisele on võimalik mobiili kaudu mängida ka Betsafe live kasiinos. Online Live kasiino eesmärgiks on pakkuda mängijatele võimalikult realistlikku kasiinokogemust internetis, ilma et sa peaksid ise füüsiliselt kasiinosse kohale minema. Sellest lähtuvalt live kasiinos mobiiliga mängimine ei ole tõenäoliselt kõige huvitavam, kuna selle paremaks nautimiseks on parem mängida tunduvalt suurema ekraaniga. Aga soovi korral on sul siiski see võimalus seda ka mobiilist teha alati olemas.

Pokker mobiilses Betsafe kasiinos

Kuigi tundub, et teoreeriliselt on Betsafe’il võib-olla olemas kas spetsiaalne pokkeri mängimiseks mõeldud mobiilirakendus, või vähemalt mingil hetkel on see olemas olnud, siis hetkel tundub, et pigem on mobiili kaudu pokkerit võimalik mängida vaid otse Betsafe’i leheküljel. Positiivse poole pealt aga on nende mobiilne lehekülg väga hästi üles ehitatud, nii et ka pokkeri mängimine brauseris on väga mõnus. Betsafe kasiino mobiilne brauseripõhine pokkerituba on tegelikult isegi kiirem kui nende arvutis kasutatav pokkeri rakendus. Seega soovitame kindlasti proovida Betsafe’is mobiili kaudu ka pokkerit mängida.

Betsafe kasiino boonused

Betsafe pakub oma mängijatele alati ka häid boonuseid ja loomulikult on võimalik neist boonustest täpselt sama moodi osa saada ka kasutades Betsafe kasiinot mobiilis. Betsafe'il on head tervitusboonused, milles sisalduvad ka tasuta spinnid, ning lisaks teeb Betsafe juba vanematele kasiino konto omanikele ülihäid boonuskampaaniaid mitu korda nädalas. Tutvu Betsafe kasiino praeguste pakkumistega siin või kui soovid, mine kohe tasuta konto loomise juurde.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...