Betsafe spordiennustus

Betsafe spordiennustus

Betsafe on Eestis tegutsenud juba mõnda aega, varasemalt oli kasiino tuntud küll nime all Triobet, aga sisu ei ole nime muutusest kindlasti mitte halvemaks muutunud, pigem vastupidi.


€ 100 boonus.

Lisaks suurele hulgale muudele mängudele, olgu nendeks siis slotid, pokker, või midagi muud, on võimalik Betsafe kasiinos teha ka spordiennustusi enam kui 30-le erinevale spordialale. Spordialade valik Betsafe spordiennustuste lehel on silmapaistev - loomulikult on lisaks kõigele muule olemas ka populaarsemad alad nagu jalgpall, korvpall, võrkpall, tennis. Lisaks on valikusse lisatud kergejõustik ning panuseid on võimalik teha ka male tulemustele. Samuti ei puudu ka võimalus panustada Iirimaa, Suurbritannia, ja USA poliitikamaastikul toimuvale.

Betsafe spordipanuste eripakkumised

Spordiennustuste portaali menüüst leiab ka Betsafe spordiennustuste päevapakkumised, mille seas on näiteks Eesti sport ja elu, korvpall, ja ka Venemaa sport.


€ 100 boonus.

Eesti sport ja elu kategooriast võib leida erinevaid huvitavaid pakkumisi. Olenevalt konkreetsest päevast need pakkumised loomulikult varieeruvad, aga andmaks mingigi idee, mida sealt leida võib, siis näiteks juhul kui parajasti on käimas Meistrite Liiga või miks mitte Euroopa Liiga vastaste loosimine, siis saab teha panused sellele, kes on Nõmme Kalju vastaseks esimeses kvalifikatsiooniringis. Sellistel puhkudel pakub Betsafe tavaliselt erikoefitsiente, mis tähendab, et kui erinevaid võimalusi on 5, siis see on ka iga potentsiaalse vastase koefitsiendiks. Hetkel saab teha pakkumisi ka sellele, kellest saab Eesti jalgpallikoondise järgmine peatreener.

Betsafe panustamise õpetus

Spordile panustamise alustamine võib mõnikord olla keeruline – esimest korda spordiennustusportaali uurides võib see tunduda kui hiina keel ja olenevalt konkreetsest kasiinost, võib see pilt olla üsna silme eest kirjuks võttev. Betsafe kasiinos on see pigem lihtne. Spordiennustuste tegemiseks pead sa kõigest esmalt endale Betsafe'i spordiennustuste konto looma, teiseks esimese sissemakse tegema, kolmandaks spordiennustuste rubriiki minema, neljandaks soovitud spordiala lingile vajutama, viiendaks soovitud mängu või sündmuse leidma, kuuendaks koefitsiendil klikkama, seitsmendaks summa määrama, mida panustada tahad, kaheksandaks Panusta nuppu vajutama, ja üheksandaks Kinnita nuppu vajutama. Ja sinu panus ongi tehtud.

Panusta mängudele reaalajas

Betsafe’is on olemas ka livebet, ehk reaalajas panuste tegemise võimalus juba käimasolevatele mängudele. Live panuseid saab teha jalgpallis, korvpallis, tennises, käsipallis, jäähokis, võrkpallis ning see võimalus on sulle antud ka rohkete teiste spordialade puhul. Lisaks sellele on võimalik Betsafe spordiennustusportaalis jälgida ka paljude mängude otseülekandeid, ja seda saada sa teha loomulikult tasuta.

Betsafe LiveTV

Betsafe LiveTV näitab otseülekandeid erinevatelt spordivõistlustelt ööpäevaringselt, ja nagu juba mainitud, on see võimalus spordiennustajatele tasuta. Tasuta mängude otseülekannete nägemise tingimuseks on vaid see, et su kontol on mingigi raha või et sa oled eelneva 24 tunni jooksul teinud mõne spordiennustuse Betsafe’is. Otseülekanded leiad Betsafe LiveBet rubriigist.


€ 100 boonus.

Mänge, mida reaalajas vaadata saad, on palju. Näiteks jalgpalli puhul on sul lisaks tähtsamatele liigadele võimalik näha ka Hollandi, Belgia, Taani, Portugali, Poola, Rootsi, Mehhiko, Argentiina, Austraalia, ja Jaapani liigade mänge.

Kui sa eelistada jalgpallile aga snuukerit, käsipalli, võrkpalli, tennist, või korvpalli, siis on sul samuti üsna palju erinevaid valikuid.

Betsafe spordiennustusboonused ja kampaaniad

Betsafe teeb spordiennustuste fanaatikutele pidevalt erinevaid kampaaniaid, mille reeglid küll varieeruvad olenevalt konkreetsest eripakkumisest. Võitudeks võivad olla erineva suurusega riskivabad panused või koguni võimalus mõnele rallile tasuta VIP paketiga Ott Tänakut vaatama minna.

Betsafe annab liitujale 100 € väärtuses tasuta panuseid

Liitudes täna Betsafe kasiinoga, annab Betsafe spordiennustajatele kuni 100€ eest tasuta panuseid. Selleks on sul vaja teha vähemalt 10€ suurune esimene sissemakse ja vähemalt sama raha eest panuseid sinu poolt valitud mängudele. Koefitsient valitud panuste puhul peab olema vähemalt 1.5. Kui see nõue on täidetud, kannab Betsafe koheselt sinu kontole 25 € tasuta panuse. Ja samal viisil on sul võimalik saada veel kolm samasugust tasuta panust järgeneval kolmel kuul. See pakkumine ei kehti mitte ainult uutele Betsafe kasiino mängijatele, vaid ka neile, kes pole varem Betsafe’i spordiennustusi teinud. Tasuta panus(ed) tuleb ära kasutada tervikuna, mitme erineva panuse tegemiseks seda kasutada võimalik ei ole. Tasuta panusega võidetud raha tuleb sul enne selle välja võtmist vähemalt 3x läbi mängida, ja seda 14 päeva jooksul.

Loo Betsafe spordiennustuste konto


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...