Pakkumine on lõppenud

Tasuta spinnid ja boonused Betsafe kasiinolt

Kingisadu – tasuta spinnid, boonused ja sularaha!

Betsafe tähistab oma sünnipäeva jagades mängijatele hunnikutes auhindu, boonuseid, tasuta spinne, ja mida iganes veel. Betsafe’i neljanädalase sünnipäevaralli kampaaniaga tuleb nende pakkumiste lehel kindlasti ka liituda.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Kuidas pakkumisest osa võtta?

  • Liitu Betsafe sünnipäevaralli kampaaniaga Betsafe’i pakkumiste lehel.
  • Kuna erinevatel kuupäevadel toimuvad erinevad kampaaniad, siis vaata antud pakkumise lehel, mida sa täpsemalt tegema pead.
  • Ja võta Betsafe'i sünnipäevast viimast!

Mida võib võita?

Pärast kampaaniaga liitumise nupule vajutamist saad kasiinolt kuni 50€ suuruse 100% sissemakse boonuse. Seejärel on sul erinevatel päevadel võimalik osa võtta eri tüüpi pakkumistest – slotiturniiridest kuni rallid ja muude väljakutseteni.

6. jaanuar kuni 12. jaanuar saad NetEnti mängudes iga 100€ panustamise eest 25 tasuta spinni Dead or Alive 2 slotis. Ja nii iga päev. Ehk siis kokku võid saada kuni 200 tasuta spinni.

13. jaanuar kuni 16. jaanuar tuleb täita erinevaid missioone mängutootja Quickspin slottidel Dwarfs Gone Wild, Pirates Charm ja Durian Dynamite. Maksimaalselt võid teenida kuni 180 tasuta spinni (kõigis kolmes mängus on kolm taset, millest iga läbimisel on võimalik saada 20 tasuta spinni).

17. jaanuar kuni 23. jaanuar toimub suurima ühtlustatud panusega võidu turniir mängutootja Pragmatic slottidel. Osalemiseks tuleb mängida slottidel Play Sweet Bonanza, John Hunter and the Aztec Treasure, või Aladdin and the Sorcerer. Võitja saab endale 250 € kasiinoboonuse, aga kokku jagatakse rahalisi auhindu 50-le esimesele. Võidetud kasiinoboonus tuleb läbi mängida vähemalt 5x kasiinos või 20x live-kasiinos.

24. jaanuar kuni 30. jaanuar toimub aga Play’n go tasuta spinnide ralli, kus iga Play’n Go slotil panustatud 100€ eest saad 25 tasuta spinni videoslotil Wild Falls. Ja nii iga päev.

31. jaanuar on sul vaja lihtsalt oma kontole sisse logida, et näha millega Betsafe sind üllatab. Nad väidavad, et see üllatus meeldib sulle kohe kindlasti. 

Kampaania tingimused

  • Sissemakse boonuse saamiseks on vaja teha vähemalt 10€ suurune sissemakse, ning boonuse läbimängimise nõue on 10x kasiinos või 20x live-kasiinos, ning seda tuleb teha seitsme päeva jooksul.
  • Tasuta spinnid tuleb ära kasutada 48 tunni jooksul.
  • Tasuta spinnidega võidetud rahale kehtib 1x läbimängimise kohustus ja seda tuleb teha kolme päeva jooksul.

Antud kampaania kestab 6.01.2020 kell 10:00 hommikul kuni 2.02.2020 südaööni.

Liitu Betsafe sünnipäevaralliga!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...