Pakkumine on lõppenud

Tasuta spinnide pakkumine

Kuni 50 tasuta spinni kaks korda nädalas

Betsafe’ist saab kuni 30. novembrini kuni 50 tasuta spinni kaks korda nädalas ühel kaheksast NetEnti slotist. Selleks on vaja mängida sinu lemmikslottidel ja teha seda vähemalt 60 euro eest. Kampaaniast saab osa võtta kaks korda nädalas, esimene võimalus on teisipäevast (kella 00.01-st) kolmapäevani (kella 23.59-ni), teine võimalus tasuta spinnide saamiseks on reedest (kella 00.01st) kuni laupäevani (kella 23.59-ni). Ja nii iga nädal kuni novembri lõpuni.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Kui kampaania nõuded on täidetud, ehk siis oled täitnud 60-eurose panustamisnõude õigetel päevadel, ava kvalifitseeruv NetEnti mäng, otsusta õnne läbi oma täpne tasuta spinnide arv, ja asu spinnima!

Täpsemad kampaanias osalemise tingimused

  • Kampaaniast osa võtmiseks on sul esmalt vaja kampaania lehel LIITU nupule vajutada. Seda on sul vaja terve kampaania perioodi jooksul vaja teha vaid üks kord.
  • Seejärel mängi 60 euro eest. Näiteks kui mängid 20 sendiste keerutustega, siis on sul vaja teha 60 euro panustamise nõude täitmiseks 60x5 ehk 300 spinni.
  • Kui nõuded on täidetud, saabub sulle teade sinu Betsafe’i postkasti, et oled võitnud tasuta spinnid.
  • Tasuta spinnid tuleb ära kasutada 48 tunni jooksul.
  • Ava üks kvalifitseeruvatest NetEnti slottidest, saa täpsemalt teada mitu tasuta spinni võitsid, ja hakka keerutama. Tasuta spinne saad kasutada ühes neist kaheksast mängust – Dead or Alive 2, Bollywood Story, Starburst, Aloha, Wild Wild West, Lights, Finn and the Swirly Spin, Pyramid Quest for Immortality.
  • Tasuta spinnide võidud on boonusraha, aga nende läbimängimise nõude on vaid 1x, ja seda tuleb teha kolme päeva jooksul.

Liitu Betsafe kasiinoga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...