Pakkumine on lõppenud

Betsafe WRC pakkumine

Tasuta boonusraha Wales’i ralli küsimustele vastamise eest

Kui sa soovid boonusraha ilma enda rahaga riskimata, siis Betsafe spordiennustusportaalil on sulle hetkel hea pakkumine. Vasta õigesti viiele küsimusele ja võid saada kuni 15 € boonusraha spordiennustuste tegemiseks. Ja mis kõige parem, boonusraha saamiseks ei pea sa õigesti vastama kõigile küsimustele – iga õige vastus annab sulle 3 €.

Küsimused, millele Betsafe sult vastuseid ootab, on:

  1. Mitu katsevõitu saab Tänak Wales’i rallil?
  2. Mitu punkti saab Tänak punktikatsel?
  3. Kes on parim soomlasest sõitja Wales’i rallil?
  4. Kellest saab pärast reedet Wales’i ralli liider?
  5. Kui palju punkte on tänakul pärast Wales’i rallit?

Pakkumisest osa võtmiseks pead sa liituma Betsafe’iga (juhul kui sul hetkel veel kontot ei ole), ning seejärel minema kasiino kampaaniate lehele ja seal WRC Boonusralli kampaania lehel antud küsimustiku täitma. Seejärel sisesta oma e-maili aadressi, millega sa ka Betsafe kasiinos registreerusid.

Küsimustele saab vastata kuni 03.09.2019 mil Wales’i etapp algab.

Iga õige vastus toob sulle 3€ boonusraha. Ennustusi on võimalik teha kuni kuni 3.10.2019 ja boonusraha kantakse sinu kontole 7. oktoobril. Võidetud boonusraha läbimängimise nõudeks 3x vähemalt 1.6 koefitsiendiga. Ja seda võid sa teha panustades mistahes spordialale.


€ 100 boonus.

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...