Big Bang
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.25
Võiduliine : 25
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Big Bang – ulmeline kosmoseseiklus

Rootsi päritolu tarkvaraarendaja NetEnt on turule toonud juba varasemast tuttavad mängud, nagu Alien Robots, Space Wars ja auhinnatud Starburst, mis naelutavad vanad mängijad ikka uuesti ja uuesti ekraanide ette… seda, kuniks nad pole tutvunud mängutooja ühe värskeima videoslotiga Big Bang.

Vaata siit, kuidas see käib

Siin saad mängida Big Bangi

Meie operaatorite juures - Maria kasiinos, Unibetis ja Pafis saad videosloti mängida nii ajaviiteks kui ka panustada soovi korral reaale raha peale.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

 

Mängust rohkem

Big Bang on viie rulliku, kolme mängurea ja 25 võiduliiniga videoslot, mida iseloomustavad asendussümbolid ja kuni 32-kordne progresiivne kordaja. See on piiremurdev ulmetemaatiline NetEnt meeskonna poolt loodud mäng, millega saab võita ilma eriliste panustamiskombinatsioonide ja boonuste käivitamiseta.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Mänguread: 3
Võiduliinid: 25
Panused: €0.01 – €50.00
Progresiivne: Ei
Jackpot: 1000x
Boonusmäng: Ei
Automaatne: Jah
Mobiiliversioon: Ei
Mängija tasuvus: 96.0%

Vägeva kordajaga mänguautomaat

Big Bang videoslot eristub teistest suguvendadest oma tõeliselt suure, kuni 32-kordse kordajaga andes mängijale hulgaliselt võimalusi suuri summasid võita.

Kordaja mõõdik

Kordaja mõõdik on progressiivne kordaja, mis suurendab panuserea võite minimaalselt ühe korra ja maksimaalselt kuni 32-korda.

Keerutus Kordaja
1 x1
2 x2
3 x4
4 x8
5 x16
6 x32

Pane tähele, et kui soovid võitva tulemuse andnud keerutuse järel hetkepanust suurendada, ilmub suurendamise kinnitamiseks teade. Kui valid panuse suurendamise võimaluse, siis häälestub olemasolev kordaja automaatselt järgmiseks keerutuseks tasemele X1. Kui aga säilitad hetkepanuse, jääb kordaja samaks.

Mängu asendussümbol asendab kõiki sümboleid kasvatades sinu lõpliku võidusumma kuni 268 032 mündini.

Kokkuvõte

Big Bang meenutab suuresti Reel Rush slotti, sest seda mängu on keeruline suure võidu ootuses pooleli jätta. Kui sa oled boonusmängu peal väljas, siis me pigem seda slotti ei soovitaks.

Samuti ei ole mäng ilmselt neile liialt atraktiivne, kes soovivad ise mängu kulgemist mõjutada - Big Bang on küll ilusa graafika ja kenade animatsioonidega slot, ent oma fikseeritud panuseridadega ei ole see mängijale, kellele automaatnupu kasutamine võõras, piisavalt interaktiivne. Meie soovitus on aga automaatnupp aktiveerida ja lihtsalt nautida võitude saabumist või mängu ennast.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...