Bingo balls

Bingo

Kui sa oled kunagi bingo lotot mänginud, siis ilmselt juba tead, et selles mängus pole midagi keerulist ja tegemist on pelgalt lõbusa meelelahutusega, mis võib olla oma lihtsusest hoolimata üsna põnev. Kuigi põnevus on sama, on bingo internetiversioonil ja tavalisel bingo lotol mitmeid erinevusi.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängu tutvustus

Kuigi suurem osa inimestest teab tänapäeval juba täpselt, kuidas bingo mängimine käib, siis juhul kui siiski leidub veel inimesi, kes selle mänguga liiga kursis ei ole, siis bingo eesmärgiks on saada pallide loosimise käigus oma bingo piletil täis kõik ruudud. Tavaliselt on sinu bingo piletil 25 ruutu 25 erineva numbriga. Tavapärases kolmapäevases bingo mängus on võiduvõimalusi kolm – saades kindla arvu pallide väljaloosimise jooksul täis oma bingo pileti nurgad, diagonaalid, või siis mängu lõpuks kõik kastid. Erinevates online bingo versioonides võib võimalusi olla veel – ka erinevad vertikaalsed ja horisontaalsed read võivad sulle mingi võidu tuua.

Mängi Bingot Pafis!

Bingo mängu tüübid

Bingol on internetis mängimiseks mitu erinevat varianti – 30 palli bingo, 75 palli bingo, 80 palli bingo, ja 90 palli bingo.

30 palli bingo

Seda tüüpi bingo mängu tuntakse ka kiirbingo nime all – eelkõige seetõttu, et 30 palli loosimine on loomulikult tunduvalt kiirem kui näiteks 90 palli loosimine. Tõenäoliselt on tegemist internetis kõige ebapopulaarsema bingo mänguga. Kolmekümne palli bingo kaart on kõigest 3x3, ehk siis üheksa ruudu suurune. Seda tüüpi bingo puhul on tavaliselt võitjaid vaid üks – mängija, kes esimena kõik oma bingo väljad täidetud saab.

75 palli bingo

See on tõenäoliselt üks populaarsemaid bingo mänge, ja bingo pilet on 25 ruuduga (5x5). See bingo mäng on populaarne paljudes interneti kasiinodes ja ka Eesti bingo loto on 75 palli bingo. Internetis mängides võib võitmiseks olla rohkem variante lisaks nurkade, diagonaalide, ja täismängu võitmisele.

80 palli bingo

Samuti väga populaarne bingo mäng internetis mängimiseks – eriti kuna see bingo mäng loodigi eelkõige just internetis bingo mängimiseks. Bingo ruudustik on suurusega 4x4 suur.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

See, kuidas selles bingos võita saab, oleneb juba täpsemast bingo versioonist, aga populaarseimad on nurkade täis saamine, vertikaal- või horisontaalridade täissaamine, või siis mõnikord võid ühe kindla numbri saamine.

90 palli bingo

See bingo mäng on eriti populaarne Austraalias ja Suurbritannias. Bingo piletil on 15 numbrit (5x3). Ridade arv on 3, veergude arv aga 9. Esimene veerg on numbrite jaoks 0 kuni 9, teine 10 kuni 19 ja nii edasi kõikide veergude puhul. Esimene võiduvõimalus on sellel, kes suudab täita esimesena ühe horisontaalse rea. Teine võiduvõimalus on neil, kes täidavad esimesena kaks horisontaalset rida, ning peavõit läheb sellele bingo mängijale, kes suudab esimesena terve ruudustiku täita. Nagu interneti mängude puhul ikka, täpsemad reeglid võivad olenevalt interneti kasiinost ja ka konkreetsest mängust varieeruda.

Tasuta bingo

Tavapärase bingo loto puhul ei ole võrreldes interneti bingoga tasuta boonuseid, mida kas siis mängu ajal või juba enne mängimise alustamist kasiinolt saada võib. See on ka üks peamistest põhjustest, miks internetis mängitavat bingo mängu aina enam eelistatakse. Ja lisaks saavad algajad internetis enne raha peale mängimist bingo mängu ka tasuta katsetada.

Bingo boonused

Internetikasiinod pakuvad netis bingo mängijatele erinevaid boonuseid. Äsja bingoruumiga liitunud mängijaid ootavad tihti ees atraktiivsed pakkumised. Samuti annavad kasiinod bingo loto mängijatele mitmeid soodustusi - regulaarseid tasuta punkte, millega erinevaid tooteid lunastada või igakuised rahalisi boonuseid või hoopis midagi muud.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Selleks, et leida parim bingo tuba eestikasiino.com lehel pakutavate kasiinode seast, soovitame mängijal alati veidi uurida erinevate kasiinode lehti leidmaks parimad võimalikud pakkumised.

Bingo jackpotid

Interneti bingoruumide puhul on tähtis jälgida ka nende jackpoti suuruseid. Need võivad varieeruda sadade ja sadade tuhandete vahel.

Bingo foorumid ja jututoad

Kasiino bingo mängu muudab põnevamaks ka selle sotsiaalne aspekt – lisaks sellele, et tegemist on lõbusa ajaviitega, annab see sulle näiteks ka võimaluse kohtuda uute inimestega üle kogu maailma läbi kasiino bingo foorumite ja jututubade. Loomulikult, kuigi sotsiaalne aspekt on bingo puhul kindlasti igati tervitatav, loodame me kõik bingot mängides siiski eelkõige võita.

Keegi võidab alati

Internetis bingo mängimisel on võrreldes kolmapäevase bingo lotoga ka see erinevus, et pea igal online bingo mängul on ka võitja.

Internetis saab bingot mängida väga mitmetes eestikasiino.com lehel pakutavates kasiinodes. Näiteks Unibeti bingo rubriigist võib leida mitmeid erinevaid bingo laudu ja ka bingo turniire. Samuti pakub Maria Casino erineva pileti ja jackpoti suurusega bingo laudu.

Suurimad bingo võidud

Kui kolmapäevase bingo loto peavõidu suurus jääb tavaliselt mõnesaja tuhande juurde, siis online bingo võitude suurused võivad varieeruda sadadest eurodest kuni mitmete miljoniteni. Online bingo suurimad võidud on näiteks aastal 2009, kui kreeklane Georgios võitis umbkaudu 6 miljonit eurot, ja aastal 2012, kui inglane võitis 7 miljoni euro suuruse peavõidu, ja seda kõigest 30 sendise panuse eest.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...