Uus mäng Pafis: Bingo 90

Pafi bingomängude perekonnas on uus liige. Bingo 90 on lihtne ja kaasahaarav mäng, mille piletihind on kõigest 10 senti. Selleks, et uus bingomäng järele proovida ei tule teha muud, kui hakata Pafi kasutajaks või logida olemasoleva kontoga sisse ning panna see loosiratas liikuma.Kuidas käib Bingo 90?

Igal piletil on 3 rida ja 9 veergu ning igal real on viis numbrit vahemikus 1-90. Ülejäänud ruudud on tühjad. Sinu ülesandeks on täitsa rida või read loositud numbritega. 45 loositud numbriga kolme bingorea täissaamisel võidad progressiivse jackpoti, mis algab 200 eurost.

Just nagu teistel Pafi bingomängudel on ka sellel jututuba, kus sul on võimalik vestelda teiste Euroopa populaarseima bingomängu fännidega.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...