Pakkumine on lõppenud

Unibet jagab bingo mängijate vahel rohkelt raha

Bingo mängijad jagavad 50 000€

Unibet jagab jõuluvana abiga detsembrikuus kõigi bingo mängijate vahel 50 000€. Rahasadu toimub iga päev alates lõunast kuni südaööni. Kokku saavad auhinna 3000 inimest, sealhulgas võidavad kolm õnnelikku 1000€.Kuidas rahasajust osa saada?

  • Külasta Unibeti kasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga kasiinokontole
  • Mängi talveteemalises bingotoas
  • Auhinnad kantakse võitjatele koheselt kontole

Näiteks: Jõuluvana rahasadu algab kell 12:00. Selleks, et esimesest rahasajust osa saada, pead enne sadu mängima osaleval toas vähemalt kahel mängul ning lisaks osalema ka sellel mängul, kus rahasadu tuli.

Liitu ja saa 100€ boonust ja tasuta spinne

Iga Unibeti veebikasiinoga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni NetEnt'i videoslotil Starburst.

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas. Nii saad kokku võita kuni 4000€.

 

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...