Mängi nüüd Pafis Bingo With Friends bingot poole odavamalt


Bingopilet maksab nüüd vaid 10 senti

Pafi populaarse bingomängu Bingo with Friends pileti hind on nüüd kõigest 10 senti, seega saab veel rohkem sõpru bingotamises kaasa lüüa.Bingo with Friends on mitmekesi koos mängides palju lõbusam: iga kord kui keegi saab täismängu bingo, osalevad kõik, kel selles mängus aktiivne pilet oli, boonusmängu lisaloosis. Pealegi, kui mängus osaleb korraga enam kui 40 piletit, kasvavad progressiivselt ka lisaloosi auhinnad.

Sul ei ole Pafis kontot?

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100 euro suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

MÄNGI BINGOT SIIT


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...