Mängi Pafis Bingo Varianti ja saa osa Splash Jackpotist


Võida online bingoga Splash Jackpot

Paf kutsub sind bingotama. Saad oma argipäeva õhutud värvilisemaks muuta, kui mängid paarieuroste panustega Bingo Varianti mängu. Sinu mängus olevate piletiribade arv määrab ära sinu Splash Jackpoti osa. Mida rohkem aktiivseid piletiribasid mängus on, seda suurema osa võidad jackpotist.MIS ON BINGO VARIANT?

Bingo Variant on Pafi populaarne online bingo mäng, millel on 75 palli. Mängu üks jackpot läheb välja 47 loositus palliga, teine 52-ga. Bingo Variant piletihinnaks on kaks eurot piletiriba kohta ning sul on võimalik soetada maksimaalselt 14 piletiriba.

TEENI PAFIGA LIITUDES 100€ BOONUST

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

SAA ESIMESE SISSEMAKSEGA 100 TASUTA SPINNI

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Loe siit mängu kohta lisa Loe siit tutvustust Tutvu videoslotiga siin Loe siit mängu tutvustust
Rabbit in The Hat Ariana Bridesmaids Jurassic Park
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

Eestikasiino.com