Võida Bingo Week loosiga koduabiliseks robotikomplekt

Võida bingotades koduabiliseks robot

Puhtas toas on mõnus olla ja aias värsket muruniitmise lõhn on ka hoopis nauditav, kui keegi teine töö ära teeb? Paf annab sellel nädalal kõigile, kes mistahes bingo mängu mängivad ja end kampaanias osalejaks märgivad, võimaluse võita kahest robotist koosnev komplekt. Üks neist - iRobot Roomba aitab sul põrandad puhtaks teha ja teine, Gardena R40Li niidab muru ära. Lisaks võidavad viis õnnelikku tasuta bingo pileteid. Bingo Week loosis osalemiseks on tarvis olla Pafi kasutaja, kui sa pole veel kasiinoga liitunud, saad konto avamisel tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.


|


Kuidas Bingo Week loosis osaleda?

  • Külasta Pafi internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto
  • Saa tervitusboonuseks tasuta spinne ja tasuta raha
  • Märgi end Bingo Week kampaanias osalejaks
  • Mängi päris raha panustega vabalt valitud bingot
  • Osale kolme robotite loosis
  • Võida tasuta bingo pileteid

Saa liitudes 200 tasuta spinni

Saa Pafiga liitudes 200 tasuta spinni ja 20 eurot tasuta raha

Ava Pafis kasutajakonto ja saa kasiinolt kingituseks 200 tasuta spinni. Selleks, et keerutada Microgaming'u Sun Tide mänguautomaadil, tee esimene vähemalt 10-eurone sissemakse. Peale oma esimese sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta keerutused ootavad sind seal automaatselt. Tasuta spinnide võidud nõuavad kõigest ühekordset läbimängimist.

Teeni lisaks 20 eurot pärisraha

Tee esimese sissemakse järel ka ükskõik millises summas panus Paf kasiino keskkonnas ja saa pärast ennustustulemuste selgumise paari päeva jooksul kasiinolt teade lingiga. Selle avades saad automaatselt 20 eurot reaalset raha.

SunTide videoslotist lähemalt

SunTide Game Promo Video

Microgaming'u uusim Sun Tide videoslot on mõnusalt suvine rullikutekeerutaja. Mängus on viis rullikut, kolm mängurida ja 9 võiduliini ning värvilised sümbolid, mis toovad ka pilvise ilmaga päikeselised võidud koju kätte. Videoslotti iseloomustavad laienevad juhusümbolid ja medaljoni vabasümbolid, mis toovad sulle hulgaliselt tasuta keerutusi. Saad mängu proovida nii tasuta, kui ka panustada nii vähesega kui seda on 9-senti, ent võita võid suisa 75 000€.

Proovi siit ka NetEnt'i videoslotte


Eestikasiino.com