Pakkumine on lõppenud

Bingo Week Pafis - proovi maailma esimesi nutipükse

Bingo Week on sel korral valinud auhinnaks midagi nutikat ja samas ka hullumeelset. Kõigi kampaanias osalejate vahel loositakse välja paar lühikesi Mbody nutispordipükse, millega ei tohiks ükski sportlik eesmärk saavutamata jääda. Lisaks loositakse välja viis õnnelikku, kes võidavad 20 eurot promoraha.

Selleks, et kampaanias osaleda ei tule teha muud, kui hakata Pafi kasutajaks, registreeruda kampaaniale ja mängida vähemalt korra pärisraha eest Nature bingot.

Pakkumine kehtib 25.-31. augustil 2014.

Head bingotamist!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...