Pakkumine on lõppenud

Bingo Week saadab robotid sinu eest koristama

Bingo Week vabastab sind kodusest rutiinist ja hävitab kõik tolmurullid. Sel ajal kui sina Pafis mängid, teevad robotid sinu eest kogu töö ära. Kaks iRobot Roomba 630 robot-tolmuimejat lähevad loosi kõigi vahel, kes kampaaniale registreeruvad ning Funky Monkey kraapekaardil mängivad. Lisaks võidavad viis õnnelikku 20 eurot promoraha.

Kampaanias osalemiseks pead olema registreerunud Pafi kasutaja ning mängima reaalse raha eest Funky Monkey kraapekaardil.

Head mänguõnne!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...