Võida bingoga köögikomplekt

Võida bingoga vägev köögikomplekt

Mängi sellel nädalal Pafi internetikasiinos päris raha panustega bingot ja ole üks kolmest õnnelikust, kes võidab Wilfa köögikomplekti. Komplekti kuuluvad jäätisemasin, vahvliküpsetaja ning blender. Osalemiseks logi oma kasiino kontole, märgi end Bingo Week kampaanias osalejaks ja mängi vabalt valitud bingo mängu. Kui sul ei ole veel Pafi kontot, saad kasiinoga liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.


|


Kuidas Bingo Week kampaanias osaleda?

  • Külasta Pafi internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto
  • Saa tervitusboonuseks tasuta spinne ja tasuta raha
  • Märgi end Bingo Week kampaanias osalejaks
  • Mängi päris raha panustega vabalt valitud bingot
  • Osale kolme Wilfa köögikomplekti loosis

Saa liitudes 200 tasuta spinni

Saa Pafiga liitudes 200 tasuta spinni ja 20 eurot tasuta raha

Ava Pafis kasutajakonto ja saa kasiinolt kingituseks 200 tasuta spinni. Selleks, et keerutada Microgaming'u Sun Tide mänguautomaadil, tee esimene vähemalt 10-eurone sissemakse. Peale oma esimese sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta keerutused ootavad sind seal automaatselt. Tasuta spinnide võidud nõuavad kõigest ühekordset läbimängimist.

Teeni lisaks 20 eurot pärisraha

Tee esimese sissemakse järel ka ükskõik millises summas panus Paf kasiino keskkonnas ja saa pärast ennustustulemuste selgumise paari päeva jooksul kasiinolt teade lingiga. Selle avades saad automaatselt 20 eurot reaalset raha.

SunTide videoslotist lähemalt

SunTide Game Promo Video

Microgaming'u uusim Sun Tide videoslot on mõnusalt suvine rullikutekeerutaja. Mängus on viis rullikut, kolm mängurida ja 9 võiduliini ning värvilised sümbolid, mis toovad ka pilvise ilmaga päikeselised võidud koju kätte. Videoslotti iseloomustavad laienevad juhusümbolid ja medaljoni vabasümbolid, mis toovad sulle hulgaliselt tasuta keerutusi. Saad mängu proovida nii tasuta, kui ka panustada nii vähesega kui seda on 9-senti, ent võita võid suisa 75 000€.

Proovi siit ka NetEnt'i videoslotte


Eestikasiino.com