Blackjack – kaardilugemine

Kaardilugemine on strateegia, mida kasutatakse kasiinomängus blackjack, vahel viidatud ka nimele “kakskümmend üks". Mängus on arvukalt erinevaid taktikaid ja meetodeid, mida kaardilugemiseks kasutatakse. Osad mängurid on nende oskuste omandamisel olnud suisa nii edukad, et nad saavad pidada kaardilugemist oma professiooniks; nende jaoks tähendab see piisavat sissetulekut, et leib lauale tuua. Küll on aga kaardilugemise alustamine ülimalt keerukas protsess, arvatakse, et algaja peaks oma ajast panustama umbes 20 tundi vaid selleks, et kõige põhilisema osas teadjamaks saada. Ametlikult tuntakse strateegijat Basic Strategy nime järgi.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Olulisim põhistrateegia juures on kaartide liikumise hoolikas järgimine, et mängur oskaks blackjackis hinnata parimat aega panustamiseks suurendades seeläbi kordades oma võiduvõimalusi.

Kaardilugemine on Hollywoodi filmidele loomuomane – kas tuleb tuttav ette, kuidas underdog võidab sadu tuhandeid dollareid suurtest kasiinodest nii, et silmgi ei pilgu? Reaalsuses aga päris nii lihtsalt see ei tööta ehk et vaid kaardilugemisest ei piisa, et oma šanse taevani kergitada. Küll aga aitab see mänguril maja ees eelist saavutada. Tänu kaardilugemisele oskab mängur võrrelda tugevate ja nõrkade kaartide suhet (nõrgema väärtusega kaartideks loetakse tavaliselt kaarte, mis on väiksemad kui viis).

Kaartide suhe on oluline, kuna kõrgema väärtusega kaardid, mis on mängurile väärtuslikumad, panevad viimase eelisseisu nii maja kui ka diileri ees. Madalama väärtusega kaardid on diilerile paremad, kuna need hitivad või lasevad käe tarvis uue kaardi tõmmata, kui olemasolevate kaartide väärtus on 17 või väiksem. Madalama väärtusega kaardid bustivad väiksema tõenäosusega, ka nende kogusumma ületab vaevalt 21-te. Kui mänguril on parema väärtusega kaardid, on üsna tõenäoline, et diileril tuleb bustiga silmitsi seista ning seega püüab mängur oma panuseid tõsta.

Kui oled endale selgeks teinud kaardilugemise põhitõed, on ilmselt olulisim etapp tegelikult hakkama saada kasiinopoolsete püüetega sind oluliselt kõrvale juhtida ning sinu tähelepanu hajutada. Üks asi on kaardilugemist õppida vaikses, koduses keskkonnas, teine asi on aga sukelduda reaalsetesse kasiinosituatsioonidesse.

Otseloomulikult on kasiinodes palju segavat – alustades diileri mõningasest aasimisest, lõpetades kogu üldise sagina ja sebimisega, mis blackjacki laua ümber toimub.

Kontsentratsioon on peamine. Niipea, kui magad maha kasvõi ühe triki, võib juhtuda, et sinu taskud jäävad tühjaks. Professionaalsed kaardilugejad soovitavad oma teadmiste kasutamise ajaks hoopistükkis näitlejaoskused appi võtta. Mängurid, kelle puhul jääb mulje, et nad teavad, mida teevad, äratavad teinekord oma ülima kindlusega hoopis kahtlust. Mõistagi nõuab kaardilugemine 100% tähelepanu kogu mängu vältel, nii tuleb sul näiteks osata mängimise ajal ka kaasmängurite ja diileriga tühjast-tähjast rääkida, nendega hea kontakt saada samal ajal, kui sa tegelikult äärmise oskuslikkusega juhid mängu enese kasuks. Professionaalseks kaardilugejaks saamine võtab aega palju aastaid ning veelgi rohkem tunde kulub selleks, et kaardilauas omandatud oskusi ka praktiseerida. Eelnevast johtudes võib väita, et kui mänguri sooviks on strateegia najal oma mängust viimast võtta ning pista taskusse parim võimalik võidusumma, nõuab see tohutut pühendumist.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...