Loe siit kuidas Blackjackiga võita

Blackjackiga võitmine

Blacjacki näol on tegemist ühe kõige tuttavama kasiino lauamänguga, mida armastatakse mängida üle kogu maailma. Blackjacki mängimiseks on hulgaliselt erinevaid viise, ent esmajoones soovitame tundma õppida mängureegleid ja arendada oma mänguoskusi tasuta Blackjacki mängides. Nii saad enne enda rahaga riskimist mängu selgeks õppida.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 1 000 boonus.

Kuidas Blackjackis võita

Eeldades, et oled otsustanud pärisraha panuste peale mängimisega alustada, on oluline, et valiksid mängimiseks Blackjacki laua, mille miinimumpanus pole suurem kui 5% rahast, millega oled plaaninud mängida. Suurte panustega on alati põnev, sest need võivad tuua ka võrdeliselt suuri võite, aga väiksemate panustega saab ka halva õnne korral kauem mängida. Lisaks on igasuguste raha peale mängude puhul soovitatav kõigepealt alati enda jaoks paika panna mingi mõistlik rahahalduse süsteem, mis peaks siis määrama selle, kui suuri panuseid võrreldes oma kasiino sissemaksega või kontoseisuga sa maksimaalselt korraga võid teha. Tavaliselt on mõistlik maksimumpanus vaid 0.5-2% sinu kontol olevast summast. Ja siin ei oma tegelikult isegi tähtusust, kas me räägime mängust nimega blackjack või hoopis spordiennustustest.

Kui oled oma maksimumpanuse paika saanud, siis blackjackis on mõned kindlad põhitõed. Näiteks kuna diiler peab iga käega, mis on alla 16 võtma ühe kaardi juurde, ei saa sina võita käega, mille punktisumma on alla 17. See saab juhtuda vaid siis, kui diileri käsi läheb lõhki.

Juhul kui diileri nähtav kaart on K, Q, J, 10, 9 või 8, siis on soovitatav võtta lisakaart iga käega, mille väärtus on väiksem kui 17. Seda seetõttu, et mainitud avatud diileri kaartidega on diileri käe lõhki minek ebatõenäoline. Samas, kui sinu käsi on üle 11 ja diileri nähaolev kaart on 4, 5 või 6 (olenevalt strateegiast, mõnikord soovitatakse jääda 11-14 peale ka siis kui diileri nähtav kaart on ükspuha milline 2 ja 6 vahel), siis on suure tõenäosusega mõistlik lisakaarti mitte võtta. Seda seetõttu, et nende kaartidega on tõenäosus, et diileri käsi lõhki läheb, üsna suur. Juhul kui diileri näha olev kaart on 2-6, ja sinul on 9 või 10, siis soovitatakse sul oma panus ka duubeldada. Kui sinu käe väärtus on 10, siis soovitatakse duubeldada olenemata mis kaart diileril on, seni kuni see on 2 ja 9 vahel. Kui sul on 11, soovitatakse duubeldada olenemata diileri käest.

Soovitame sul vältida käe splittimist, kui sul on kaks 10 või kaks 5. Samas spliti alati kaardiga 8 või 7 või kui diileril on võrdne või väiksem kaart. Alati on mõistlik splittida ka kahe ässaga kätt, sest nii on sinu Blackjacki võiduvõimalused topeltsuured.

Kui diileri avatud kaardiks on äss, antakse reeglina mängijale võimalus osta kindlustus, mille hind on pool sinu esmasest panusest. Juhul kui sa nõustud selle kindlustuspanuse eest maksma, ja diiler saab blackjacki, siis võidad oma raha kahekordselt tagasi. Kindlustuspanuse mõte on selles, et isegi kui sa kaotad oma esialgse panuse, siis diileri blackjacki puhul jääd sa siiski nulli. Nagu strateegiate puhul ikka, arvamused kindlustuspanuse kohta on erinevad - mõned mängijad ütlevad, et kindlustuspanust on mõistlik võtta, teised ütlevad, et see ei ole hea strateegia.

MÄNGI TASUTA BLACKJACKI


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...