Blackjackiga võitmine

Blacjacki näol on tegemist ühe kõige tuttavama kasiino lauamänguga, mida armastatakse mängida üle kogu maailma. Blackjacki mängimiseks on hulgaliselt erinevaid viise, ent esmajoones soovitame tundma õppida mängureegleid ja arendada oma strateegiaid tasuta Blackjackiga. Nii saad riske võtmata mängu selgeks.Nipid, kuidas Blackjackis võita

Kui otsustad pärisraha panuste peale mängida, on oluline, et valiksid mängimiseks Blackjacki laua, mille miinimumpanus pole suurem kui 5% rahast, millega oled plaaninud mängida. Suurte panustega on alati põnev, sest need võivad tuua ka võrdeliselt suuri võite, ent väiksemate panustega saab kauem mängida.

Kuna diiler peab iga käega, mis on alla 16 võtma ühe kaardi juurde, ei saa sina võita käega, mille punktisumma on alla 17. See saab juhtuda vaid siis, kui diileri käsi läheb lõhki. Võta kaart iga käega, mis on alla 17, kui diileri nähtav kaart on K, Q, J, 10, 9 või 8. Nende kaartidega on diileri käe lõhki minek väga ebatõenäoline. On oluline, et sa ei võtaks juurde kaarti, kui sinu käsi on üle 11 ja diileril on näha kaarti 4, 5 või 6. Nende kaartidega on tõenäosus, et diileri käsi lõhki läheb, üsna suur. See juhtub pea pooltest kordadest.

Soovitame sul vältida käe splittimist, kus on kaks 10 või 5. Spliti alati 8, 7 või kui diileril on võrdne või väiksem kaart. Alati on mõistlik splittida ka ässadega kätt, sest nii on sinu Blackajcki võiduvõimalused topeltsuured.

MÄNGI TASUTA BLACKJACKI

Egle

EestiKasiino.com