Blood Suckers
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.10
Võiduliine : 25
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Blood Suckers - vereimejatest pulbitsev videoslot

Vampiiri teemad on võib-olla kõikide Buffy'de, Twilight'ide ja True Blood'idega pisut ära tüüdanud, kuid NetEnt on teinud nii vana teema jälle kõhedusttekitavalt müsitiliseks oma vereimejatest kubiseva slotiautomaadiga. Mängus on kõik kõige vajalikum, alates hajusümbolite võitudest, kuni boonusmänguni, mis paneb su vere tarretuma. Juba enne keerutamist võib näha mängu kõhedaid elemente - vampiire täis pimedat koridori, mille seinad on täis ämblikuvõrke, vanasid portreesid ning veriseid käejälgi.

Bloodsuckers 

Mängust rohkem

Blood Suckers viie rulliku, kolme rea ja valikulise 25-panusereaga videoslot Rootsi päritolu mängutootja Net Enertainmenti sulest. Valikulise panusereaga selle pärast, et enne igat keerutust saad valida, kui palju või vähe soovid nendest ridadest enda jaoks teenima panna. Mängu iseloomustavad veel hajus- ja asendussümbolid, tasuta keerutused, närvekõditav boonusmäng. Antud slotti on võimalik mängida ühe kuni 25 võiduliiniga ja ühest kuni neljal panusetasemel.

Mäng käib viie asendussümboli tabamise nimel ühemündise panusega võiduliinile, mille puhul on jackpotiks 7,500 mündiline suurvõit! Wild ehk asendussümbol asendab ka võiduliinis kõiki teisi sümboleid, välja arvatud hajussümboleid või boonussümboleid, mis on mängus kasutusel, et käivitada kaht erilist boonuslahendust.

Antud videoslot on saadaval nii ajaviiteks mängimiseks kui ka soovi korral raha peale panustamiseks näiteks Maria kasiinos, Unibetis ja Pafis.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
Paf
Paf
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Tootja: Net Entertainment
Võiduliine: 25
Rullikud: 5
Boonusmäng: Jah
Progressiivne: Ei
Asendussümbol: Jah
Hajussümbol: Jah
Automaatmäng: Jah
Kordaja: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Panuste vahemik: 0.01- 5
Mängija tasuvus: 98%

Rääkides rullikutest, on ka nende kujundamisel kasutatud vampiiride temaatikat mitmete erinevate sümbolite näol, mis kujutavad igavesi kütte pimeduses, nende elusid ja relvi, mida nende tapmisel või kohutamisel kasutatakse. Sümboliteks on verised vaiad, neli erinevat vampiiri, verd täis veiniklaasid, küüslauk, püha vesi, Piibel ja naiselik ohver. Võidukombinatsiooni moodustumisel muutuvad peaaegu kõik sümbolid animeerituks, ülejäänud üllatavad sind pisut hirmuäratava heliefektiga.

Boonusmängud

Vali Mind mäng

Mängus on kaks peamist boonusmängu - esiteks on boonuslahendus, mis on klassikaline "Vali Mind" mäng. Boonusmäng algab, kui oled tabanud kolme või enamat vaia ja haamri sümbolit, mis juhatavad sind pimedasse kirstudega matusekambrisse.

Sinu eesmärk on saada rahalisi auhindu nendes kirstudes elutsevate vampiiride tapmise eest. Boonusmäng saab läbi, kui valid õnnetult nahkhiiri täis kirstu. Sulle teadmiseks, on kokku kaheteistkümnest kirstust kolm täidetud nende lennuvõimeliste imetajatega.

Mängukäigu muudab pinevaks tõik, et kokku on sul võimalus võita oma panustatud summa 175-kordselt.

Tasuta keerutused

Teiseks on tasuta keerutuste voor, mille käivitamiseks on tarvis tabada õkskõik kuskohas rullikutel kolme või enamat vampiiri pruudi sümbolit. Neli sümbolit kingivad sulle 25-kordse panuse ning viis sümbolit tagavad suisa 100-kordselt panustatud summa.

Siiski, olenemata sellest, kui mitu vampiiri pruuti sa tabad, saad sa selles voorus 10 tasuta keerutust. Kõik vooru võidud kolmekordistatakse.Vooru käigus võib tasuta keerutustele lisa teenida tabades taaskord kolme või enamat sama sümbolit. Nii suureneb ka kordaja ühe võrra.

Blood Suckers Touch

Mängust on olemas ka mobiilne versioon. Vaata siit, kuidas see käib.

Blood Suckers Touch™ - Net Entertainment 

Kokkuvõte

Blood Suckers on oma vereimejatest anti-kangelastega piisavalt õudusttekitav, et meeldida vampiiri-fännidele ja samas piisavalt turvaline, et minna korda ka nõrgema närvikavaga mängijatele. See mitmetasandisliste võiduliinide ja kõrge mängijatasuvusega mäng lubab suuri võite, kui seda mängida kõige kõrgemate panustega, millega tunned end mugavalt.


Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.