Bork the Berzerker
Mängutootja : Thunderkick
Ridade arv : 3
Min panus : 0.10
Võiduliine : 25
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Børk The Berzerker - Skandinaavia mütoloogiast inspireeritud slot

Kuri Võlur on röövinud peategelase tüdruksõbra Kone ning välja saatnud oma kurivaimud, et takistada Børki püüde teda päästa! Aga mida ta ei teadnud, on see, et Børk on peatamatu! Ühine Børki seiklustega ja aita päästa kaunis Kone ning hävitada pahandusi hauduvad kurjamid.

Mänguinfo

Børk The Berzerker on 5 rulli ja 25 mängureaga videoslot Rootsi päritolu mängutootjalt Thunderkick. Mäng on inspireeritud Skandinaavia mütoloogiast – musklimäest peategelane võitleb kõikvõimalike rullidel esinevate kurjade tegelastega püüdes päästa oma kaunist kaasat nende hirmsast haardest.

Rullid: 5
Mänguread: 25
Progressiivne: Ei
Wild-sümbolid: Jah
Scatter-sümbolid: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Minimaalne panus 0.10 eurot
Maksimaalne panus: 100 eurot

Siin veebis saad mängida Børk The Berzerker slotti

€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Sümbolid ja võidud

See meelelahutuslik mänguautomaat võimaldab koos oma erilahendustega, nagu laienevad wild-sümbolid ja tasuta spinnid, võita suuri summasid.

Børk ise on wild ning ta laieneb üle rullide, kattes terve rea ning asendades kõiki teisi sümboleid rullidel, välja arvatud scatter-sümboleid. Kui see juhtub, näed lõbusat, kuid lihtsat animatsiooni Børkist võitlemas erisuguste koletistega. Tasub meeles pidada, et kasulik wild esineb vaid teisel, kolmandal ja neljandal rullil. Teisteks sümboliteks mängus on kummalised ruunid ja scatter-sümboliks on Kuri Võlur ise.

Suurimad võidud tulevad siis, kui sul õnnestub käivitada tasuta keerutuste voor. Kui tabad 3, 4 või 5 scatter-sümbolit, ükskõik kuskohas rullidel, võidad vastavalt 10, 20 või 50 tasuta spinni.

Kui moodustub võidukombinatsioon, võid näha väga ilusaid animatsioone ja kuulda lahedaid heliefekte, mis muudavad mängimise nauditavamaks.

Kokkuvõte

Børk The Berzerker on sobiv mänguautomaat kõigile, kes eelistavad lihtsat mängukäiku ja tavapäraseid lisafunktsioone. Mäng näeb tänu omapärasele graafikale hea välja, pakub huvitavaid võiduvõimalusi. Selle kasutajaliides on äärmiselt mugav ning menüü selgesti arusaadav ja lihtsasti kasutatav.

Kõik, mis sa vajad, on julgus neile kurjamitele vastu hakata, et tuua suured võidud koju.
 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...