Bounty turniirid

Bounty Pokkeriturniirid Eesti kasiinodes

Mängides pokkerit ja eelkõige pokkeri turniire, oled ilmselt peale sattunud ka Bounty turniiride nimele. Bounty turniiride puhul on tegemist pearahaga pokkeriturniiridega, kus sa iga välja löödud mängija pealt saad mingi osa tema Bounty'st endale. Pearaha turniire on aga mitte ainult ühte tüüpi, vaid need võivad oma olemuselt olla olenevalt pokkeritoast üsna erinevad. Isegi ainuüksi Eesti kasiinodes pakutavates pokkeritubades on võimalik mängida mitmeid erinevad versioone Bounty turniirist. Kuigi peamine jääb samaks, siis nagu öeldakse, saatan peitub detailides, ja kui sa ei ole konkreetse pokkeritoa ja selle pakkumisega veel kursis, siis selleks ongi sulle mõeldud järgnev Eesti kasiinode pokkeritubades pakutavate Bounty turniiride tutvustus. Näiteks võib mõnes pokkeritoas juhtuda, et kuigi sa lööd välja mitu mängijat, pearaha sinu kontole siiski kunagi ei jõua. Selle vältimiseks soovitame kindlasti lugeda meie Bounty turniiride tutvustust.

Et kõik lihtne ja loogiline hoida, eeldame kõikide alltoodavate näidete puhul, et tegemist on 10 eurose sissemaksega (pluss kasiino reik) Bounty turniiriga, ja kus kasiino on oma osa turniiri piletist juba ära võtnud.

Tavaline Bounty turniir (Betsafe, Paf, Olybet)

Tavaline Bounty on turniir, kus 50% sinu sissemaksust läheb tavalisse auhinnafondi, ja kus 50% läheb sinu pearahaks. Iga välja löödud mängija pealt saad sa 5 eurot endale. Ja lisaks rahasse jõudes saad sa lisaks ka auhinnaraha vastavalt oma kohale. Ja muid nüansse kõige lihtsama bounty turniiri puhul ei olegi.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Tavalisi Bounty turniire on võimalik mängida näiteks Betsafe'i pokkeritoas, Pafi pokkeritoas, ning ka Olybeti pokkeritoas. Kõik need kasiinod kasutavad hetkel ka täpselt sama pokkeritarkvara.

Ainult (või peaaegu ainult) Bounty turniir (Unibet)

Kui tavalises pearaha turniiris jagatakse sinu sissemaks 50/50 auhinnafondi ja sinu enda pearaha vahel, siis Totaalse Bounty turniiri puhul läheb kogu sinu sissemakse sinu pearahaks. Ehk siis 100% sinu sissemaksest läheb sinu pearahasse, ja tavalist auhinnafondi sellisel turniiril isegi ei ole. Unibetis on sellest pisut erinev versioon - nimelt pannakse mõndade turniiride puhul 90% sinu pearahaks ja 10% tavalisse auhinnafondi. Ehk siis põhimõtteliselt on tegemist siiski peaaegu totaalse bounty turniiriga, aga turniiri lõpus on sul võimalik rahasse saades ka pisut lisaks võita.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Unibetis toimub nii tavalisi Bounty turniire, kus sissemakse jagatakse 50/50, kui ka neid kus jagatakse see 90/10. Ning kuigi tõenäoliselt on Unibetis ka tõesti kõige tavalisemaid bounty turniire, siis enamik Unibeti bounty turniiridest on progresseeruva pearahaga turniirid.

Progresseeruva pearahaga Bounty turniir (Unibet)

Progresseeruva pearahaga turniirid on tavalistest Bounty-dest pisut erinevad. Kui tavalise 50/50 bounty turniiri puhul saad sa teise mängija välja löömisel terve tema pearaha endale, siis progresseeruva bounty puhul saad sa endale sellest poole. Ehk siis kui mängija pearaha on 5 eurot, saad sa sellest endale 2.50, ja sinu enda pearaha suureneb samuti 2.50 võrra. Ehk siis mida rohkem mängijaid keegi välja lööb, seda suuremaks muutub tema enda pearaha, ja seda rohkem raha saab ka selle mängija välja löömise eest.

Mängi pokkerit Unibetis

Progresseeruva bounty turniiri eripäraks on ka see, et esikoha jahtimine on siin mitmekordselt tähtis. Esiteks, kui just tegemist ei ole totaalse bountiga kus tavaline auhinnafond puudub täielikult, on esikoha saavutanud mängija auhind alati loomulikult kõige suurem. Seega on sinu soov alati turniir võita. Teiseks aga saad sa progresseeruva bounty turniiri võitmise puhul lisaks endale ka sinu enda pearaha. Ehk siis mida rohkem mängijaid sa oled mängust suutnud enne välja lüüa, seda suurema summa saad sa lõpuks ka enda bounty pealt.

Progresseeruva pearahaga Bounty kuni rahani (Optibet)

Optibetis pakutavas GG Networki pokkeritoas on võimalik mängida samuti bounty turniire, nii No Limit Holdem Bounty Hunters turniire kui ka Pot Limit Omaha Omaholic Bounty turniire. Tegemist on kiiksuga progresseeruva pearahaga turniiridega. Ja kiikse on Optibeti bounty turniirides rohkem kui üks.

Pearaha makstakse (ainult) pärast rahasse jõudmist ja kõigile

Kui tavalises progresseeruva pearahaga 50/50 bounty turniiris saad sa endale 50% mängija hetkelisest pearahast ja sama summa võrra suureneb ka sinu enda pearaha, siis Optibeti bounty turniirides saad sa endale 100% välja löödud mängija pearahast, ja samuti suureneb sinu enda pearaha sama summa võrra. Ehk siis kui mängija pearaha on 5 eurot, saad sa 5 eurot endale, pluss suureneb ka sinu enda pearaha 5 euro võrra.


€ 1 000 boonus.

Aga selleks, et sa enda pearaha kätte saaksid, pead sa jõudma rahasse. Pearaha makstakse välja kohe kui turniir rahasse jõuab, ja tema enda pearaha makstakse välja KÕIGILE rahasse jõudjatele. Kui sa aga oled suutnud välja lüüa isegi kasvõi 10 mängijat, küll aga langed sa turniirilt välja enne, kui see rahasse jõuab, ei võida sa mitte midagi.

Pearaha kaob rahasse jõudes ära

Pärast turniiril rahasse jõudmist makstakse pearaha koheselt sinu kontole. Ja sellest hetkest alates ei ole tegemist enam pearahaga turniiriga, vaid tavalise turniiriga, kus sa mängid vaid esikoha nimel.

Seega Optibeti bounty turniirid on pisut erinevad kui teistes Eesti kasiinode pokkeritubades. Kuna sellisel süsteemil on omad plussid ja omad miinused, siis kindlasti on neid, kellele see formaat väga meeldib, ja on ka neid, kellele see üldse peale ei lähe.

Bounty Turniirid välismaistes kasiinodes

Eelpoolt toodud Bounty turniiride tüübid on kõik kasutatavad Eesti kasiinodes. Aga lisaks sellele võib teistes kasiinodes veel leida erinevaid Bounty turniire. Näiteks ZOOM Bounty turniirid, mille puhul on tegemist väga kiirete turniiridega. Kohe kui sa oma käe oled (näiteks) foldinud (ehk kaartidest loobunud), viiakse sind koheselt teise lauda uut kätt mängima. Sellistes turniirides on reeglina kas heads-up lauad, kolme mängijaga lauad, või kuue mängijaga lauad.

Muud Bounty turniirid

Kui leiame Eesti kasiinodest veel erinevat tüüpi Bounty turniire, siis tutvustame siin lehel kindlasti ka neid.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...