Cash and Carry Shopping Spree mänguga võideti jackpot

Stockholmis elav mees võitis 150 000€

Aprillikuu viimasel päeval võitis kuuekümnendates eluaastates Rootsi päritolu mees Pafi online kasiinos uuel Cash & Carry Shopping Spree mänguautomaadil keerutades jackpoti suurusega 153 132 eurot. Talle võidu toonud panuse suuruseks oli viis eurot.Pafi kasiino meeskond helistas mehele ja uuris, mis tunne oli seesugune suurvõit taskusse pista. "Ma ei saanud mitte midagi aru, kui jackpot hakkas välja tiksuma, möödus paar minutit enne kui reaalsus kohale jõudis,” tunnistas ta. Mees, kes oma vanusest hoolimata veel tööl käib, tõdes, et ehk nüüd leiab ta mahti aega pisut maha võtta. Pafi klient on ta alates aastast 2005.

Tutvu Pafi eksklusiivse videoslotiga siin

Cash & Carry Shopping Spree on Pafi oma loodud slotimäng. Mäng jõudis esmakordselt kasiinosse aprilli keskpaiku ja vaid ühe kuuga on sellel välja makstud juba kaks jackpotti. Esimene õnnelik jackpoti võitja sai auhinnaks 213 012 eurot. Tegu oli viiekümnendates naisega, kes elab Stockholmis.

Tegime temaga intervjuu telefoni teel ja ta tõdes, et alguses oli tal teda tabanud õnne raske uskuda.

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Tutvu siit teiste NetEnt'i mängudega

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...