Pakkumine on lõppenud

Chanz varane jõulupakkumine

Varajased jõulud Chanz kasiinos

Kuigi november alles algas, on Chanz kasiino alustanud juba praegu varajaste jõulukampaaniatega. Esimese kampaaniana on sul võimalik saada 15 tasuta spinni mõnes sinu poolt valitud NetEnti slotimängus.


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Kuidas tasuta spinne saada?

  • Kui sul veel Chanz kasiinos kontot ei ole, loo see siin.
  • Tasuta spinnide saamiseks tee vähemalt 10 eurone sissemakse kasutades Chanz kasiino boonuskoodi SOCIAL1.
  • Ja saadki kohe 15 tasuta spinni, mida sul on võimalik kasutada mängimiseks mistahes Net Entertainmenti videoslotis.

Kampaania läbimängimise nõuded ja muu info

Tasuta spinnide võitudel läbimängimise nõue puudub. AGA enne kui sul on võimalik raha välja kanda, tuleb sul sinu sissemakse läbi mängida vähemalt 3x.

Chanzi boonuskood SOCIAL1 kehtib alates 4. novembrist. Kui kaua kood aktiivne on, see info ei ole hetkel saadaval. Kuna aga tegemist on varajase jõulukampaaniaga, siis võib eeldada, et kood on maksimaalselt kehtiv kuni aasta lõpuni. Ning iga mängija saab seda koodi kasutada vaid ühe korra.

Liitu Chanz kasiinoga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...