Pakkumine on lõppenud

Chanz jõulukink

Jõulukink Chanz kasiinolt – võida Nintendo!

Chanz kasiino pakub viiele õnnelikule võimaluse saada jõulukink lihtsalt deposiidi tegemise eest. Kolm õnnelikku saavad endale Nintendo Entertainment Systemi ja kaks õnnelikku saavad üllatusauhindade omanikeks. Selleks, et anda endale võimalus ühe auhinna just endale saamiseks on vaja teha vaid sissemakse Chanz kasiinosse, ja seda ajavahemikus 19.11.2019 kell 09:00 kuni 20.11.2019 kell 23:59. Sissemakse tegemisel peab kasutama Chanzi boonuskoodi NINTENDO.


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Võitjad valitakse välja Chanzi boonuskoodiga sissemakse tegijate vahel täiesti juhuslikult.

Kampaaniast osavõtmiseks on loomulikult vajalik ka Chanz kasiino konto. Kui see juba olemas on, siis on kõik hästi. Kui sul aga Chanzis veel kontot ei ole, siis tee omale konto siin.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...