Pakkumine on lõppenud

Chanz duellomaania

Tasuta spinnid duellidel osalemise eest

Sellel nädalal (4. november kuni 10. november) on Chanz kasiinos võimalik duellidel osalemise eest võimalik saada tasuta spinne, ja seda lisaks tavapärasele duelli edetabelile. Samuti saad iga kolme duelli eest ühe pileti pealoosile, kus loositakse välja kolm rahalist auhinda, mille väärtused on vastavalt 500€, 300€ ja 200€.


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Chanz Duellide pakkumise meelespea

  • Chanz duellidel osalemiseks on vaja Chanzis minna duellide lehele ja seal kellegagi duelli alustada.
  • Iga duelli vältel on vaja keerutustesse panustada vähemalt 3 eurot.
  • Iga kolme duelli eest saad Chanzilt tasuta spinne ning tasuta loosipileti. Seda lisaks tavapärastele duellide võitudele.
  • Maksimaalselt võid päeva mängida selle kampaania raames kuni 150 duelli.
  • Duellidega saadud tasuta spinnidega võidetud rahal puuduvad läbimängimise nõuded.

Liitu Chanz kasiinoga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...