Pakkumine on lõppenud

Jõulupakkumine Chanz kasiinolt

Chanz kasiino jõuluhullus

Chanz kasiinos kestab 29. novembrist kuni 24. detsembrini Jõuluhulluse kampaania, mille jooksul on sul võimalik iga päev Chanz kasiino lehelt leida kuni 9 erinevat märki, millest kaks on tasuta spinnide märgid, üks on sõbra tasuta spinnide märk, ning leides kingikoti märgi, saadab Chanz sulle päris ehtsa jõulukingi sinu koju.


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Lisaks saad iga 24 kokku korjatud märgi eest ka loosipileti peaauhindade loosimisele 27. detsembril, mil auhindu jagub lausa 50-le mängijale. Üks õnnelik saab sealt 1000 eurot, samuti läheb loosimisele 300 ja 200 eurone auhind, kaks 50 eurost auhinda, ning 45 auhinda, milleks on 10 eurot.

Antud kampaania puhul on tasuta spinnide märgid leitavad vaid mängijatele, kes on viimase seitsme päeva jooksul, või siis kampaania perioodil, panustanud Chanz kasiinos vähemalt 10 euro eest.

Antud kampaania puhul ei kehti tasuta spinnidega saadud võitudele mingeid läbimängimise kohustusi.

Liitu Chanz kasiinoga!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...