Pakkumine on lõppenud

Chanz Halloweeni promo

Chanz kasiino Halloweeni pakkumine

Chanz kasiinol on oma mängijatele kokku pannud Halloweeni kampaania nimega „Komm või Pomm?”, mis kestab oktoobri algusest kuni 21. oktoobrini.


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Osa võtmiseks on sul vaja minna Chanz kasiinos vastava kampaania lehele ja vajutada „Võtan Osa” viitele. Seejärel võid sa Chanz kasiinos mängides lehe all servas näha erinevaid märke. Juhul kui sul õnnestub leida kõik 24 märki, saad sa pileti pealoosimisele.

Iga päev on võimalik leida KUNI 8 märki. Ning kuna iga päev on võimalik leida kuni 8 märki, siis on sul võimalik kokku saada ka mitu loosipiletit.

Mida võita võib?

Kõik mängijad, kes selle kampaania jooksul suudavad 24 märki kokku koguda, saavad pileti 22. oktoobril toimuvale pealoosimisele, kus kolm inimest võidavad vastavalt 500€, 300€ või 200€ ja lisaks võidavad veel viis inimest 100 tasuta spinni vabalt valitavatele slotimängudele.

Lisaks pealoosimisele, võid sa kampaania jooksul absoluutselt IGA PÄEV leida ka „Free Spins” ehk tasuta spinnide märgi, millele vajutades saad sa koheselt 5 tasuta spinni. Või leides Super Chanz märgi, saad sa koheselt lausa 50 tasuta spinni. Leides aga Sõbra/Friend märgi, saad sa 10 spinni, mis on sul võimalik kinkida oma sõbrale, või vahetada need tasuta spinnid mõne teise mängijaga Chanz kasiinos.

Kampaania lisainfo

Tasuta spinnide märgid on leitavad vaid mängijatele, kes on viimase seitsme päeva jooksul, või siis kampaania perioodil, panustanud vähemalt 10 euro eest.

Kõik saadud tasuta spinnid on läbimängimise nõudeta ja soovi korral saad sa nendega võidetu koheselt päris rahas välja võtta.

Liitu Chanz kasiinoga ja spinni ennast segaseks


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...