Chanz Halloweeni promo

Chanz kasiino Halloweeni pakkumine

Chanz kasiinol on oma mängijatele kokku pannud Halloweeni kampaania nimega „Komm või Pomm?”, mis kestab oktoobri algusest kuni 21. oktoobrini.


Chanz € 100 boonus ja 300 tasuta spinnid.

|


Osa võtmiseks on sul vaja minna Chanz kasiinos vastava kampaania lehele ja vajutada „Võtan Osa” viitele. Seejärel võid sa Chanz kasiinos mängides lehe all servas näha erinevaid märke. Juhul kui sul õnnestub leida kõik 24 märki, saad sa pileti pealoosimisele.

Iga päev on võimalik leida KUNI 8 märki. Ning kuna iga päev on võimalik leida kuni 8 märki, siis on sul võimalik kokku saada ka mitu loosipiletit.

Mida võita võib?

Kõik mängijad, kes selle kampaania jooksul suudavad 24 märki kokku koguda, saavad pileti 22. oktoobril toimuvale pealoosimisele, kus kolm inimest võidavad vastavalt 500€, 300€ või 200€ ja lisaks võidavad veel viis inimest 100 tasuta spinni vabalt valitavatele slotimängudele.

Lisaks pealoosimisele, võid sa kampaania jooksul absoluutselt IGA PÄEV leida ka „Free Spins” ehk tasuta spinnide märgi, millele vajutades saad sa koheselt 5 tasuta spinni. Või leides Super Chanz märgi, saad sa koheselt lausa 50 tasuta spinni. Leides aga Sõbra/Friend märgi, saad sa 10 spinni, mis on sul võimalik kinkida oma sõbrale, või vahetada need tasuta spinnid mõne teise mängijaga Chanz kasiinos.

Kampaania lisainfo

Tasuta spinnide märgid on leitavad vaid mängijatele, kes on viimase seitsme päeva jooksul, või siis kampaania perioodil, panustanud vähemalt 10 euro eest.

Kõik saadud tasuta spinnid on läbimängimise nõudeta ja soovi korral saad sa nendega võidetu koheselt päris rahas välja võtta.

Liitu Chanz kasiinoga ja spinni ennast segaseks


Eestikasiino.com