Pakkumine on lõppenud

Novembri aardejahi promo

Novembrikuu aardejaht Chanz kasiinos

Alates 8. novembrist kuni 28. novembrini toimub Chanzis aardejaht, kus igal päeval on võimalik saada tasuta spinne kas lihtsalt niisama või siis mõne lihtsa ülesande läbimise eest. Ülesanded võivad olla erinevad, aga reeglina tähendab see mõnel kindlal slotil mingi kindla arvu spinnide tegemist.


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Iga päev on uus ülesanne, ja kokku on seega 21 ülesannet. Iga ülesande täitmise eest saad ka ühe tasuta loosipileti 29. novembril toimuvale peavõitude loosimisele, kus 50 õnnelikku võidavad lisaks kõigele eelnevale ka rahalise auhinna, milleks on siis 10 kuni 500 eurot.

Novembrikuu aardejahi pealoosimise auhinnad

Koht Auhind
1 500€
2-3 200€
4-5 50€
6-50 10€

Lisaks rahalistele auhindade saavad kõik, kes läbivad kõik 21 ülesannet, ka 50 tasuta spinni, millel puuduvad igasugused läbimängimise nõuded. Samuti saavad kõik ülesanded täitnud mängijad 21 loosipileti asemel hoopis 50 loosipiletit.

Selleks, et Novembri auhinnajahi tasuta spinnide varakambrist osa saada, pead sa viimase nädala jooksul, või siis kampaania perioodil, olema slottides panustanud vähemalt 10 euro eest. Tasuta spinnide varakamber on küll vaid üks võimalik ülesanne. Selle ülesande raames tuleb sul münte korjata, ja kokku on sul võimalik sealt saada kuni 15 münti/spinni, või siis leides teemanti võid saada lausa 50 tasuta spinni veel lisaks.

Aardejahi ülesandeid ei pea täitma mingis kindlas järjekorras, vaid järjekord on täiesti sinu enda valida.

Liitu Chanz kasiinoga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...