Pakkumine on lõppenud

Novembri aardejaht 2020

Novembrikuu aardejaht 2020 Chanz kasiinos

Alates 2. novembrist kuni 22. novembrini toimub Chanzis aardejaht, kus igal päeval on võimalik saada tasuta spinne kas lihtsalt niisama või siis mõne lihtsa ülesande läbimise eest. Ülesanded võivad olla erinevad, aga reeglina tähendab see mõnel kindlal slotil mingi kindla arvu spinnide tegemist. Aga mitte ainult - tasuta spinne saab kaks korda nädalas ka täiesti niisama


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Iga päev annab Chanzi jahil osalejatele uue ülesande. Kokku on võimalik läbida 21 ülesannet. Iga ülesande täitmise eest saad ka ühe tasuta loosipileti 25. novembril toimuvale peavõitude loosimisele, kus 50 õnnelikku võidavad lisaks kõigele eelnevale ka rahalise auhinna, milleks on siis 10 kuni 500 eurot.

Novembrikuu aardejahi pealoosimise auhinnad

Koht Auhind
1 500€
2-3 200€
4-5 50€
6-50 10€

Lisaks rahalistele auhindade saavad mängijad, kes läbivad kõik 21 ülesannet, ka 50 tasuta spinni, millel puuduvad igasugused läbimängimise nõuded. Samuti saavad kõik ülesanded täitnud mängijad 21 loosipileti asemel hoopis 50 loosipiletit.

Novembri aardejahi ülesanded

Nagu mainitud, on kõigil aarejahist osavõtjatel võimalik saada iga nädal tasuta spinne ka põhimõtteliselt niisama. Igal esmaspäeval tuleb sul lihtsalt avada esmaspäevane ülesanne, milleks on Tasuta Spinnide varakamber. Teisipäeviti on ülesandeks aga Sõbra Tasuta Spinnide Varakamber. Tasuta spinnide varakambri ülesande raames tuleb sul ekraanil sadavaid münte korjata, ja kokku on sul võimalik sealt saada kuni 15 münti/spinni, või siis leides teemanti võid saada lausa 50 tasuta spinni veel lisaks.

€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Selleks, et Novembri auhinnajahi tasuta spinnide varakambrist osa saada, pead sa viimase nädala jooksul, või siis kampaania perioodil, olema teinud sissemakse ning slottides panustanud vähemalt 20 euro eest. Tasuta spinnide varakamber on küll vaid üks võimalik ülesanne. Teised ülesandes on pisut teistsugused - olenevalt päevast pead sa mängima 50 kuni 200 spinni sulle ette antud slotil. Ülesande täitmise eest saad sa taaskord tasuta spinne ja lisaks ka loosipileti kampaania lõpus toimuvale pealoosimisele.

Aardejahi ülesandeid ei pea täitma mingis kindlas järjekorras, vaid järjekord on täiesti sinu enda valida. Soovi korral võid kõik ülesanded täita ka näiteks kampaaniaperioodi viimasel päeval.

Kõik Novembri aardejahi jooksul saadud auhinnad makstakse sulle välja pärisrahas - läbimängimise nõuet ei ole ei tasuta spinnide võitudel ega ka pealoosimise rahalistel võitudel.

Liitu Chanz kasiinoga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...