Pakkumine on lõppenud

Aardejahi pilt

Tasuta spinnid iga päev ja 1000€ võitjale

Chanz kasiinos on hetkel käimas Septembri aardejaht, mis kestab kuni 29. septembrini. Aardejahi jooksul on kõigil osavõtjatel võimalik igapäevaselt saada Chanz kasiinolt tasuta spinne. Tasuta spinnide saamiseks tuleb iga päev läbida sulle antud ülesanne. Uus ülesanne avalikustatakse igal hommikul kell 10.00. Näiteks võib sinu ülesandeks olla langevate müntide korjamine, mille puhul sinu tasuta spinnide arv sõltub sellest, kui palju sa neist suudad üles korjata. Täpsemad ülesanded selguvad aga juba igal hommikul. Ja auhinna, ehk tasuta spinnid, saad kätte juba kohe pärast ülesande läbimist. Mõnikord võib saadud auhind olla küll mõeldud hoopis sinu sõbrale, nii et ära unusta Chanz sotsiaalkasiinosse ka sõpru kutsuda.

Lisaks tasuta spinnide "korjamisele", olgu need mõedud siis sulle või su sõbrale, võib su päeva ülesandeks olla ka midagi hoopis muud. Näiteks mängimine mingil kindlal videoslotil 50 või 100 kätt, pärast mille tegemist ootab sind ees üllatus pluss pilet lõpuloosimisele. 


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Lisaks igapäevastele tasuta spinnidele saad sa iga ülesande läbimise eest ka ühe loosipileti Septembri aardejahi pealoosimisele, mis toimub 30. septembril 2019.

Kampaaniast osavõtmise tingimused

Kampaaniast saavad osa võtta kõik mängijad, kes on viimase seitsme päeva jooksul, või siis kampaania toimumise ajal, panustanud mängimisse vähemalt 10€. Juhul, kui sul õnnestub läbida kõik 21 ülesannet, saad Chanz kasiinolt kampaania lõpus 50 tasuta spinni veel lisaks. Ja samuti saad sa sellisel juhul mitte 21 vaid 50 piletit pealoosimisele. Ja mis veel parem - ülesandeid, mis juba avalikustatud on, ei ole vaja läbida mingis kindlas järjekorras, vaid neid võid sa läbi teha täpselt sellises järjekorras nagu sa ise soovid. Ning see, millal sa seda teed, ei ole samuti oluline, seni kuni see aeg jääb kampaania toimumisaja sisse.

Auhindadest lähemalt

Iga päev on sul võimalik ülesande läbimisel koguda kuni 15 kuldmünti, ehk tasuta spinni, millega võidetud rahal mingit läbimängimise kohustust ei ole. Juhul kui sul õnnestub leida ja üles korjata teemant, kingitakse sulle juurde veel 50 tasuta spinni.

Iga läbitud ülesande eest antakse sulle ka üks loosipilet kampaania lõpus toimuvale loosimisele, kus peavõiduks on lausa 1000€ kohe kätte. Ja lisaks saavad veel viis mängijat 100 tasuta spinni just sellele slotile, mis neile endile meelepärane on.

Kõigil mainitud auhindadel puudub igasugune läbimängimise kohustus.

Pealoosimine toimub 30. septembril 2019.

Liitu Chanz kasiinoga juba täna


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...