Pakkumine on lõppenud

Varajaste jõulude kampaania

Chanz varajased jõulud – 18.11.2019

Täna pakub Chanz kasiino oma varajaste jõulude kampaania raames 20 tasuta spinni, ja seekord ei ole ette antud kindlat videoslotti, kus neid tasuta spinne kasutada saab, vaid pigem on spinnid kasutatavad ükspuha millisel mängutootja Pragmatic videoslotil.


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Kuidas tänaseid tasuta spinne saada?

  • Kui sul veel Chanz kasiinos kontot ei ole, tee see siin.
  • Tee Chanz kasiinosse tänase päeva jooksul sissemakse kasutades Chanz boonuskoodi SOCIAL6.
  • Sissemakse peab olema vähemalt 10 euro suurune.

Tasuta spinnide kaasnevad nõuded

Tasuta spinnide võitudel läbimängimise nõuded puuduvad. Küll aga pead sa oma sissemakse 3x läbi mängima, enne kui sa ühtegi väljamakset teha saad.

Kasuta võimalust ja võta 20 tasuta spinni sinu poolt valitud Pragmatic videoslotil.

Liitu Chanz kasiinoga!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...