Pakkumine on lõppenud

Tasuta spinnid chanzist

Chanzi veebruari kampaania: Tasuta spinnid iga päev

Chanz alustas just uue kampaaniaga, mille peaauhinnaks on tasuta reis Lõuna-Aafrikasse. Iga päev on aga Chanz kasiinos mängides ja kasiino lehel ringi käies võimalik juhuslikult ka erinevaid märke leida.


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Erimevaid märke on kokku kaheksa, ja kolm neist on tasuta spinnide märgid – tasuta spinnid sulle, tasuta spinnid sõbrale, ja kolmandaks on kõigil hea õnne korral leida ka Super Chanz märk, mis annab sulle koguni 50 tasuta spinni. Kokku on kõigil võimalik koguda terve kampaania jooksul iga päev kuni kaheksa märki.

Iga 24 kogutud märgi eest saad ühe pileti kampaania lõpus toimuvale loosimisele, milles antakse ära 1000€ reisiks Lõuna-Afrikasse, ning 25 inimest saab endale lisaks ka 50 tasuta spinni.

Nii igapäevaste kui ka kampaania lõpus võidetud spinnide võitudele ei rakendu läbimängimise nõuet, ja kõik saab kohe kätte pärisrahas.

Küll aga tuleks tähele panna, et tasuta spinnide märgid on igapäevaselt leitavad vaid mängijatele, kes on teinud kas viimase seitsme päeva jooksul, või siis kampaania perioodi jooksul, vähemalt ühe sissemakse, ja panustanud mängudes vähemalt 20 euro eest.

Kampaanai kestab 31. jaanuarist kuni 20. veebruarini.

Liitu Chanz kasiinoga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...